Konkurs je istekao.

Građevinski inženjer

Intercert d.o.o.

Beograd

10.04.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Sertifikaciono telo INTERCERT D.O.O., Novi Sad koja posluje u okviru austrijske kompanije TUV AUSTRIA pruža usluge u oblasti sertifikacije i usled povećanja obima poslovanja na tržištu Srbije i regiona raspisuje konkurs Građevinski inženjer

Uslovi za kandidate:

  • Fakultetsko obrazovanje
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Poželjno poznavanje standarda ISO 9001, ISO 45001, ISO 50001
  • Pozitivan pristup u radu sa ljudima
  • Timski rad, sistematičnost i odgovornost
  • Posedovanje vozačke dozvole-aktivni vozač
  • Poznavanje građevinskih propisa
  • Poželjno iskustvo u praćenju projektovanja i izvođenju građevinskih radova
  • Poželjno posedovanje licenci

Opis posla:

  • Ugovaranje poseta klijentima u svrhu obavljanja sertifkacionih provera u vezi sa građevinskom delatnošću
  • Izrada neophodne dokumentacije o obavljenoj proveri
  • Pohađanje obuka i praćenje pravila propisanih standardima, upotreba dodeljene opreme i komunikacija sa klijentima
  • Vođenje tima proverivača gde je to neophodno i učešće u obuci novih saradnika
  • Bilo koji relevantni zadatak kojim bi se obezbedilo izvođenje usluga sertifikacije

Nudimo:

  • Obuku i upoznavanje sa vrstom posla koja se očekuje od zaposlenog
  • Profesionalno radno okruženje puno dinamike i izazova
  • Rad u timu talentovanih i ambicioznih mladih ljudi
  • Mogućnost napredovanja
  • Mogućnost usavršavanja

    • Trg Komenskog 8 21000 Novi Sad, Srbija
    • PIB: 107338382
    • Matični broj: 20783435

    Direktan link do oglasa