Konkurs je istekao.

Grafički dizajner

Enmon d.o.o.

Beograd

29.07.2021.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

ENMON je međunarodna kompanija koja se već 30 godina bavi trgovinom, uvozom i izvozom keramičkih pločica, granitne keramike, sanitarija, slavina i tuševa i druge prateće opreme za kupatila.  Kompanija posluje u Srbiji, Mađarskoj, Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini i Severnoj Makedoniji gde ima maloprodajnu mrežu od 82 salona. Poseban segment poslovanja odnosi se na veleprodajne centre koji se nalaze u Nemačkoj, Italiji i Kanadi kao i web shop usluge u okviru svih zemalja sa maloprodajnom mrežom.

ENMON je posvećen kreiranju vrednosti za potrošače pružanjem proizvoda i usluga kojima zadovoljavaju potrebe i želje, čime se obezbeđuje stabilnost poslovanja, poverenje i razvojna perspektiva. Pridružite se timu uspešnih i započnite karijeru kao: Grafički dizajner.

Mesto zaposlenja: Beograd, Direkcija kompanije

Opis poslova:

  • razvoj kreativnih rešenja za kampanje i promotivne materijale
  • prilagođavanje rešenja za brendiranje maloprodajnih objekata
  • priprema grafičkih rešenja za štampu (oglasi, bilbordi, katalozi, flajeri)
  • priprema grafičkih rešenja za digitalne medije (Facebook, Google, Instagram)
  • obrada video sadržaja i razvoj motion graphic elemenata

Uslovi za kandidate:

  • minimum 2 godine radnog iskustva na istim/sličnim poslovima
  • minimum IV stepen stručne spreme
  • odlično znanje rada u Adobe Paketu proizvoda (Photoshop, Ilustrator, Indesign)
  • prednost: znanje rada u Adobe Premier programu
  • znanje engleskog jezika

Veštine i osobine kandidata:

  • kreativnost u osmišljavanju grafičkih rešenja
  • sposobnost za samoorganizaciju i rad na više projekata istovremeno
  • komunikativnost i preciznost, odgovornost u izvršavanju zadataka

Uslovi rada:

  • redovna isplata zarade
  • rad u pozitivnom okruženju
  • uključivanje u najnovije trendove u industriji
  • mogućnost razvoja i napredovanja

    ENMON

    ENMON d.o.o. je vodeća kompanija u prodaji keramičkih pločica i opreme za kupatila kako u veleprodaji tako i u maloprodaji sa preko 80 prodajnim objektom širom Srbije, Mađarske, Hrvatske, Severne Makedonije i Bosne i Hercegovine i veleprodajnim kompanijama u Nemačkoj, Italiji i Kanadi. Savremeni model organizovanja i stručna osposobljenost zaposlenih osnov su našeg uspešnog poslovanja.

    Direktan link do oglasa