Konkurs je deaktiviran. Na zahtev poslodavca, konkurs je deaktiviran dana 18.01.2022 pre isteka prvobitno postavljenog roka.

Grafički dizajner

Merkurxtip

Beograd, Bulevar Arsenija Černojevića 69b

12.02.2022.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

Kao grafički dizajner kandidat na ovoj poziciji će kao deo marketing tima imati glavnu ulogu u prevođenju brend smernica u najrazličitija vizuelna rešenja. Projekti koje očekuje kandidata na ovoj poziciji se kreću od kreiranja digitalnih banera i vizuala za email marketing kampanje do tutorijala i prezentacija.

Traži se iskustvo u radu u kreativnom procesu, osećaj za detalje, napredno poznavanje Adobe software paketa i praćenje najnovijih trendova u dizajnu.

Glavne odgovornosti:

  • Voditi računa o doslednosti brenda (vizuelni identitet) kroz sve kanale komunikacije u saradnji sa marketing timom.
  • Primena brend strategije kroz kreiranje statičkih i dinamičkih rešenja koja doprinose daljoj ‘izgradnji brenda’ kroz obraćanje ciljnoj grupi.
  • Učešće u print i digitalnim marketinškim kampanjama kroz kreiranje koncepata i dizajn rešenja za: reklame, brošure, flajere, plakate, emailing, SM grafiku, prezentacije, animacije, web grafike itd.
  • Saradnja sa HR i marketing timom u kreiranju i dizajnu employer brending rešenja
  • Učešće u UX design unapređenjima i optimizaciji (navigacija, dizajn, layout)
  • Saradnja sa kreativnim agencijama, spoljnim saradnicima na projektima, dobavljačima (štamparijama i sl)
  • Podrška svim projektima u realizaciji marketing i sales tima kroz print i digitalnu komunikaciju.

Tražimo:

  • Lična motivacija, entuzijazam i odgovornost
  • Otvorenost, strpljenje i lični integritet
  • Pedantnost
  • Poželjno znanje i iskustvo u UX design

 Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme;
  • Usmerenje iz oblasti grafičkog dizajna ili srodno;
  • Napredno znanje engleskog jezika;
  • Potrebno znanje rada na programu: Adobe program, Adobe Photoshop CC, Adobe Illustrator CC, Adobe InDesign CC, MS Office.

    MerkurXtip

    MerkurXtip je brend koji je u svojoj prvoj godini postojanja kao novi član velike internacionalne Gausselman Grupe, a već se čvrsto pozicionirao kao jedan od glavnih priređivača igara na sreću u Srbiji. Merkurovo Sunce sija na tržištu igara na sreću od 1960. godine, kada je kompanija osnovana u Nemačkoj. Od tada do danas posluje na 8 različitih internacionalnih tržišta (Nemačka, Velika Britanija, Španija, Holandija, Češka, Bugarska, Hrvatska i Srbija) na kojima je prisutna sa 500 klubova gde se…

    Direktan link do oglasa