Grafički dizajner

Vibbet d.o.o.

Čačak, Bulevar Oslobodilaca bb

16.04.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Širimo naš kreativni tim, i pozivamo vas da nam se pridružite!

Vibbet d.o.o.je firma u Čačku koja se bavi proizvodnjom,projektovanjem i izvođenjem radova iz oblasti građevinarstva. Našu ponudu čine vibropresovani betonski elementi: ploče, ivičnjaci, rigole i ostali elementi potrebni za uređivanje kako javnih tako i privatnih površina.

Proizvodnja vibropresovanih betonskih elemenata visokih mehaničkih karakteristika, iskustvo od 25 godina govori o izuzetnosti i prefinjenosti našeg proizvodnog programa.

Raspisujemo konkurs za poziciju: Grafički dizajner

OPIS POSLA:

·         Izrada promotivnog materijala (kataloga, brošura i drugih prezentacija firme);

·         Projektovanje parternih uređenja;

·         Izrada kreativnih vizuelnih rešenja za društvene mreže;

·         Učestvovanje u organizaciji prezentovanja proizvoda i projekata firme;

USLOVI KOJE KANDIDAT TREBA DA ISPUNI:

·         Fakultetsko ili srednjoškolsko obrazovanje, arhitektonski fakultet, srednja tehnička škola - smer arhitektonski tehničar, dizajn grafike.

·         Znanje rada na računaru: MS Office, AutoCAD i poželjno znanje bar jednog od grafičkih programa za vizualizaciju rešenja kao što su Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ili slični programi za 3D modelovanje.

·         Vozačka B kategorija

·         Kandidat treba da ima želju za stalnim napretkom, iznalaženjem novih, boljih rešenja, kao i proaktivan pristup radu

·         Kandidat treba da ima znanje govornog i pisanog engleskog jezika.

KOMPANIJA NUDI:

·         Rad u kreativnom i dinamičnom okruženju koje konstantno teži napredovanju i praćenju modernih tendencija iz oblasti projektovanja parternih uređenja

·         Mogućnost učenja i napredovanja iz oblasti projektovanja i dizajna u domenu kojim se kompanija bavi

·         Mogućnost odlaženja na usavršavanja na konferencije, sajmove i druge događaje vezane za oblast delatnosti kojoj se kompanija bavi

►►► Ukoliko ispunjavate uslove i zainteresovani ste za ovu poziciju molimo vas da pošaljete vaš CV elektronskim putem.

Kandidati koji budu zadovoljili uslove konkursa, biće pozvani na intervju.

Vibbet

  • Srbija, Čačak, Bulevar Oslobodilaca bb
  • PIB: 104241751
  • Matični broj: 20123443

Direktan link do oglasa