HR Generalist

Silver Bell Group d.o.o.

Novi Sad

16.04.2021.

ugovor puno radno vreme

Silver Bell Group je kompanija koja se bavi regrutacijom i selekcijom kandidata za pružanje usluga na projektima inostranih klijenata. Krenuli smo sa radom 2014. godine i kao outsourcing kompanija sada brojimo preko 450 zaposlenih. Na ovom putu vodili smo se vizijom da spojimo najkvalitetnije kadrove iz Srbije sa nekim od inovativnih kompanija iz inostranstva. Sada smo u potrazi za kandidatima koji bi radili na poziciji HR Generalist i želimo da uz tvoju pomoć osnažimo tim i postignemo još bolje rezultate.

Opis posla:

  • Sprovođenje procesa selekcije i regrutacije po predviđenoj normi
  • Pisana i govorna korespodencija sa kandidatima
  • Rad na unapređenju procesa selekcije
  • Organizacija obuke zaposlenih
  • Vođenje evidencija kandidata
  • Učestvovanje u employer branding-u
  • Učestvovanje u aktivnostima onboarding-a
  • Kreiranje i ažuriranje dokumentacije (ugovora, aneksa, potvrda...)
  • Praćenje isteka ugovora
  • Vođenje evidencije prisustva zaposlenih
  • Priprema za payroll i drugi odgovarajući izveštaji
  • Komunikacija sa knjigovodstvenom službom.

Znanje i veštine:

  • Poznavanje engleskog jezika
  • Odlične organizacione sposobnosti

Od Vas očekujemo:

  • Profesionalan pristup poslu
  • Proaktivnost
  • Ambicioznost

Rad u našoj kompaniji nudi:

  • Mogućnost specijalne edukacije i usavršavanja
  • Motivišuće finansijske uslove
  • Prostor za stalno napredovanje
  • Privatno zdravstveno osiguranje

    Silver Bell Group is providing professional BPO services to clients worldwide. Their peace of mind is our business! We bring outsourcing to a whole new level by creating a special team exclusively dedicated to each of our clients. This enables them not to bother with all the business procedures and protocols of managing the workforce and allows them to focus on their core business. With our help entrepreneurs save not only time but also on average 62% of all costs in comparison to having in-house…

    Direktan link do oglasa