Konkurs je istekao.

HR saradnik

Propulzija d.o.o.

Beograd, Novo Naselje I deo 10D, Rušanj

31.07.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Propulzija je dinamičan tim mladih stručnih ljudi i uspešna kompanija sa kreativnim rešenjima industrijskog dizajna, inženjerskih projekata i savremenim proizvodnim pogonima. Strategija kompanije se temelji na kreativnosti, inovacijama i proizvodnji premium proizvoda.

U svim fazama proizvodnog procesa poslujemo u skladu s međunarodnim standardima ISO 9001, 45001, 14001, FSC, SEDEX, Ecovadis. Garantujemo klijenima sigurnost, pouzdanost proizvodnog procesa, ekološke standarde, kvalitet proizvoda i poslovnu etiku.

Proizvodi su rezultat kontinuiranog istraživanja i razvoja, i stalnog ulaganja u ljudske resurse i opremu.

Trenutno smo u potrazi za kandidatima koji će postati deo našeg profesionalnog tima na poziciji HR saradnika, zato vas pozivamo da se pridružite.

Opis poslova:

  • Kreiranje konkursa, kao i sprovođenje procesa regrutacije i selekcije;
  • Vođenje kadrovske evidencije i učestvovanje u pripremanju dokumentacije za zasnivanje radnog odnosa ili radnog angažovanja;
  • Analiza kadra, praćenje trendova i davanje predloga za unapređenje HR procesa;
  • Saradnju sa obračunom zarada radi obezbedjivanja pravovremene i tačne isplate zarada;
  • Pružanje pravne podrške za sva pitanja iz domena ljudskih resursa u saradnji sa advokatskom kancelarijom;
  • Pruža zaposlenima podršku i savete u vezi sa radnim odnosom (pod supervizijom nadređenog rukovodioca).

Potrebne veštine i sposobnosti:

  • Veština prezentacije, komunikacije;
  • Incijativa i odgovornost za tajnost svih podataka;
  • Sklonost timskom radu, kooperativnost;
  • Spremnost na kontinuiranu edukaciju i usavršavanje.

Odgovornost za:

  • Izvršenje planskih zadataka;
  • Za tajnost i zakonitost svih aktivnosti;

Odgovara Direktoru finansije, administracije i HR-a.

Uslovi:

  • VI i VII stepen stručne spreme društvnih nauka, poželjno menadžmenta ili psihologije;
  • Znanje rada na računaru (MS Office);
  • Znanje engleskog jezika;
  • Komunikacijske i interpersonalne veštine;
  • Sklonost timskom radu.

Nudimo Vam:

  • Siguran posao;
  • Redovnu platu;
  • Mogućnost napredovanja.

Ukoliko vidite sebe kao člana našeg tima, molimo Vas da svoj CV poželjno sa fotografijom dostavite elektronskim putem.

    PROPULZIJA  d.o.o. je moderna, dinamična kompanija sa tradicijom poslovanja preko 25 godina. Kompanija iz godine u godinu beleži intenzivan rast, razvoj  poslovanja i unapređenje tehnologije u proizvodnji POS displeja u skladu sa modernim standardima. Kompanija PROPULZIJA ima 3 Profitna Centra: 1. POSM (Point of Sales Materials) koji služi za izlaganje proizvoda robe široke potrošnje u prodavnicama širom Evrope. 2. Higijenske Stanice, koje smo razvili u saradnji sa dva najveća svetska…

    Direktan link do oglasa