Konkurs je istekao.

Hardware R&D inženjer

Iritel a.d. Beograd

Beograd, Batajnički put 23

30.10.2021.

ugovor puno radno vreme

Pozicija: Hardware R&D inženjer

Broj potrebnih kandidata - dva

Radni odnos se zasniva na neodređeno vreme uz probni rad od tri meseca.

IRITEL a.d. Beograd iza sebe ima 54 godine uspešnog rada u oblasti elektronike i telekomunikacija. Više decenija smo lideri u ovom delu Evrope u razvoju, proizvodnji i implementaciji OTN/DWDM, CWDM i NG-SDH optičkih transportnih sistema čiji bitski protoci prelaze 25 Tb/s. Pozivamo kandidate koji su ambiciozni, vredni, stručni, željni sticanja novih znanja i napredovanja, da se pridruže našem razvojnom timu.

Opis posla:

IRITEL proširuje portfolio u optičkim transportnim platformama sa state-of-the-art optičkim sistemima čiji bitski protoci prelaze 25Tb/s po jednom optičkom vlaknu. Otvorena pozicija nudi rad u timu koji razvija i dizajnira hardver modernih jedinica i modula za high-end optičke transportne mreže bazirane na OTN, DWDM, ROADM i 5G tehnologijama.

Aktivnosti:

- dizajn hardvera i funkcionalnosti jedinica

- PCB dizajn

- EMC

- FPGA dizajn

- izrada dokumentacije

- odabir komponenti, izrada BOM

- saradnja sa timom za embeeded softver

- podrška timu za montažu i proizvodnju
- podrška test ekipi

Obrazovanje i veštine:

- diplomirani inženjer, BSc ili MSc elektrotehničkog fakulteta

- sa ili bez iskustva

- poznavanje engleskog jezika

- dobra organizovanost pojedinca i timska orijentisanost

- želja za učenjem i napredovanjem

- inovativnost i kreativan pristup

- usmerenost ka završavanju poslova i rešavanju problema

Nudimo:

- odličnu priliku za sticanje praktičnih znanja tokom kompletnog razvojnog ciklusa
(od ideje, preko kreiranja proizvoda, do upotrebe u realnim uslovima rada)

- rad u stručnom i kreativnom timu

- sticanje znanja i iskustva sa različitim interfejsima, protokolima i tehnologijama:

    PCIe, SPI, I2C, MDIO, high-speed SerDes dizajn sa protocima 10G, 25G, 56G,

    clock terminacija i distribucija, CPU sistemi, OTN, DWDM, ROADM, Ethernet …

- mogućnost usavršavanja i napredovanja

- dimnamično okruženje i rad sa najsavremenijom opremom

- posete sajmovima, konferencijama, kursevima i seminarima

- fleksibilno radno vreme

- kompetitivna zarada: osnovna plata + bonus u skladu sa ličnim rezultatima rada + bonus u skladu sa uspešnosti sektora/firme

Prijave i CV kanditati mogu poslati elektronskim putem.

Konkurs je istekao.

IRITEL a.d. BEOGRAD

Kompanija IRITEL a.d. Beograd osnovana je 1967 godine. Sa svojih 140 vrhunskih stručnjaka i puno iskustva u telekomunikacijama i elektronici predstavlja lidera u ovim oblastima na tržištu Srbije i regiona. Glavni delokrug rada IRITEL-a je istraživanje, razvoj, projektovanje, proizvodnja, inženjering i konsalting u elektronici i savremenim telekomunikacijama. Poseban akcenat je stavljen na razvoj i proizvodnju optičkih sistema prenosa terabitskih protoka (OTN/DWDM/ROADM 5G), pristupnih sistema, sistema…

Direktan link do oglasa