IT Administrator

Sanel d.o.o.

Kragujevac, Liparska kosa 20

28.01.2022.

ugovor puno radno vreme online intervju za posao

Preduzeće za promet auto-delova Sanel doo iz Beograda raspisuje oglas za prijem radnika, na lokaciji - Ogranak Kragujevac, Liparska kosa 20.

Opis posla:

    Instalacija, konfiguracija i održavanje mrežne opreme i servera klijenata
    Instalacija, konfigurisanje radnih stanica i održavanje operativnog sistema i korisničkog softvera klijenata
    Koordinacija sa provajderima i vendorima
    Komunikacija sa zaposlenima klijenata
    Rad u kancelariji i na terenu
    Uspostavljanje i nadgledanje bezbednosti sistema i pružanje podrške ostalim sektorima i poslovnicama;
    Komunikacija sa postojećim eksternim partnerima u cilju održavanja i unapređivanja uvedenih softverskih sistema;
    Održavanje i postavka štampača, skenera;
    Postavka i održavanje računara

Uslovi i zadaci radne pozicije:

    Radno iskustvo minimum godinu dana
    Poznavanje TCP/IP protokola, DNS, DHCP, VLAN
    Poznavanje Microsoft platforme (Windows Server, Windows OS, Office)
    Poznavanje mrežne opreme
    Poznavanje Microsoft Office platforme
    Poznavanje engleskog jezika
    Vozačka dozvola B kategorija
    Odlične analitičke, organizacijske i veštine planiranja;
    Poznavanje operativnih sistema: Windows XP, Windows 7, Windows 10;

Nudimo Vam:

   Rad u stabilnoj kompaniji

   Redovnu i sigurnu zaradu

Sanel d.o.o. je preduzeće koja se bavi spoljnom i unutrašnjom trgovinom auto delova, ulja i auto kozmetikom. Sanel doo je porodična firma osnovana 1992. godine, sa prvobitnom misijom snabdevanja maloprodajnih objekata i servisa originalnim Zastavinim auto delovima, uljima i auto kozmetikom.Prilagođavajući se tokom vremena rastućim potrebama sve zahtevnijeg tržišta, Sanel je izrastao u modernu veleprodaju koja pretenduje da postane firma visokog regionalnog značaja. Poseban akcenat poslovne politike…

Direktan link do oglasa