IT System Administrator

Wagen International d.o.o.

Beograd, Omladinskih brigada 102

26.01.2022.

ugovor puno radno vreme

Ako si zaintresovan za rad u autoindustriji, prijavi se i postani deo našeg IT tima!

Opis posla:

  • Praćenje sadržaja sistemskih žurnala i otklanjanje uzroka evidentiranih problema;
  • Uspostavljanje i nadgledanje bezbednosti sistema i pružanje podrške ostalim sektorima i poslovnicama;
  • Instalacija softvera;
  • Komunikacija sa postojećim eksternim partnerima u cilju održavanja i unapređivanja uvedenih softverskih sistema;
  • Administracija, održavanje, postavljanje ISA Servera, mrežne opreme i lokalnih mreža i TCP/IP protokola, VPN-a, IP telefonije;
  • Administracija MS Exchange/SQL servera;
  • Održavanje i postavka AV softvera i polisa;
  • Održavanje i postavka štampača, skenera;
  • Postavka i održavanje računara

Uslovi:

  • Minimalno IV stepen stručne spreme (tehničke, elektrotehničke ili računarske struke);
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Odlične analitičke, organizacijske i veštine planiranja;
  • Samostalnost i samoinicijativnost

Od tebe očekujemo:

  • Poznavanje hardvera (PC, server i drugo);
  • Analitičnost i rešavanje problema vezanih za klijent i server operativne sisteme;
  • Poznavanje Windows Server 2003/ 2008/ 2012 / 2016 environment (DNS, DHCP, Active Directory, Terminal Server;
  • Poznavanje operativnih sistema: Windows XP, Windows 7, Windows 10;
  • VoIP sistema (FreePBX, 3CX)

Šta nudimo:

  • Rad i mogućnost dugoročnog zaposlenja u uspešnoj i stabilnoj kompaniji sa jasno određenim ciljevima i modernim načinom poslovanja;
  • Priliku za profesionalni razvoj i napredovanje;
  • Stimulativnu zaradu u skladu sa zalaganjem i postignutim rezultatima

Ukoliko smatraš da si TI za naš IT i želiš da se priključiš našem timu pošalji nam svoju biografiju, želeli bismo da te upoznamo.

    Wagen International doo je specijalizovana kompanija osnovana 1996, koja se bavi uvozom, izvozom, veleprodajom i maloprodajom delova za sve vrste vozila. Zastupa više od 80 brendova renomiranih proizvođača auto delova i nudi široku paletu proizvoda visokog kvaliteta. Pored direkcije u Beogradu, Wagen International doo posluje kroz nekoliko prodavnica u Beogradu i prodavnice širom Srbije (Novi Sad, Šabac, Čačak, Kragujevac, Niš, Jagodina, Pančevo, Subotica, Valjevo, Kruševac). Osvojila je veliki…

    Direktan link do oglasa