Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Univerexport je najveći domaći maloprodajni trgovinskih lanac u Srbiji. U proteklih 29 godina stvorena je kompanija sa razgranatom prodajnom mrežom objekata prepoznatljivih po kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama. Grupu Univerexport čini preko 2500 zaposlenih koji imaju mogućnost za sticanje znanja i razvoja postojećih veština, na velikom broju radnih mesta.

Nudimo Vam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

IT serviser - tehničar

Novi Sad

Opšti uslovi:

  • Poznavanje i servisiranje računara, računarskih mreža i računarske opreme
  • Odlično poznavanje softvera i hardvera
  • Najmanje 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada u Windows okruženju
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Opis posla:

  • Servis računara i računarske opreme
  • Održavanje i preventivno čišćenje računara i ostale računarske opreme
  • Dijagnostika i otklanjanje kvarova
  • Instalacija OS i pratećeg softvera, umrežavanje i osnovna administracija informacionog sistema
  • Pruža tehničku podršku korisnicima
  • Vodi evidenciju o stanju računarskih uređaja u vlasništvu kompanije
  • Obavlja aktivnosti na terenu - otklanja kvarove u maloprodajnim objektima

Za obavljanje ovog posla potrebno je:

  • Odgovornost za poštovanje rokova i kvalitet rada
  • Spremnost za rad u timu i individualno po potrebi
  • Sposobnost kreativnog razmišljanja i pronalaženja inovativnih rešenja
  • Spremnost za učenje novih tehnologija i procesa
  • Kontinuirano praćenje razvoja IT tehnologije i spremnost za stručno usavršavanje

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju i ispunjavate tražene kriterijume prijavite se na konkurs popunjavanjem prijave.

Rok za konkurisanje: 23.01.2020.

Konkurišite
Znate li nekog ko bi bio odličan za ovaj posao? Prosledite mu oglas!

Preporučite oglas

Pozdrav ,

je nakon pregleda oglasa na sajtu Poslovi.infostud.com poželeo/la da vam preporuči ovaj oglas jer smatra da bi vam on mogao biti interesantan.

Kako biste videli o kom oglasu je reč, kliknite na: IT serviser - tehničar

Prijavite problem sa oglasom

Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com i poslodavci neće biti u prilici da ga pročitaju.

Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati za oglas.

Podelite na društvenim mrežama:

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.