Konkurs je istekao.

Inženjer arhitekture - menadžer nabavke i marketinga

Invej a.d.

Beograd

15.01.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Prijatno radno okruženje i otvorena komunikacija karakterišu našu kompaniju. Postanite deo projektnog biroa Inveja.

Opis posla

Praćenje tržišta, prikupljanje, analiza i kontrola ponuda za nabavku materijala i opreme, kontakt sa dobavljačima

Praćenje tržišta, prikupljanje, analiza i kontrola ponuda za usluge projektovanja, tehničkih pregleda, urbanističkih podloga i sl., kontakt sa dobavljačima

Prikupljanje i sagledavanje prezentacija referentnih materijala, opreme i dobavljača, sa sačinjavanjem baze podataka za oblast rada projektnog biroa/preduzeća

Priprema tenderske dokumentacije za nabavke materijala i opreme

Saradnja na izradi kataloga za objekte u pripremi, sa 2D i 3D prezentacijama

Saradnja na izradi kataloga za zemljište i/ili lokacije u pripremi i postojeće objekte, sa 2D i 3D prezentacijama

Izrada marketinškog materijala, oglašavanje i reklamiranje zemljišta i nekretnina

Saradnja na pribavljanju urbanističke dokumentacije u proceduri izgradnje i knjiženja objekata (uslovi, dozvole, odobrenja), rad u CEOP-u

Uslovi

VII stepen stručne spreme - Arhitektonski fakultet/diplomirani inženjer arhitekture

Minimum 5 godina radnog iskustva u struci na poslovima projektovanja i izgradnje (nabavka i marketing)

Znanje rada na računaru (MS Office, AutoCad, ArchiCad, 3D MAX i sl.)

Znanje engleskog jezika - nivo B

Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač

Invej a.d.

INVEJ - Snaga koja raste!

Više o poslodavcu

Podelite oglas