Konkurs je istekao.

Inženjer elektrotehnike – saradnik odgovornog projektanta

China Railway Design Corporation Serbia Ogranak Beograd

Beograd, Koste Racina 16B

22.10.2021.

ugovor puno radno vreme

OPIS KOMPANIJE:

Founded in 1953 and headquartered in Tianjin, China Railway Design Corporation (hereinafter referred to as ‘CRDC’ is the only design enterprise subordinated to China State Railway Group Co., Ltd. As one of the first batches of hi-tech enterprises identified by the State, CRDC is a large-scale enterprise group with the qualification of integrated Grade A engineering design, mainly engaged in the business of survey, design, consulting, supervision, EPC, and product industrialization in the sectors of railway, urban rail transit, highway and etc. It ranks the 7th place of ‘Top 60 Chinese Design Firms’ and the 38th place of ‘Global Design Firms’ in the 2018 ENR lists. CRDC has accomplished railway survey and design of more than 44,000km accumulatively domestically, which occupies one third of total operating kilometrage of railways in China, and over 11,000km high-speed railways, accounting for 40% of total operating kilometrage of HSRs in China and ranking the top in the market share of the industry.

Kompanija CRDC OGRANAK, BEOGRAD traži motivisane i kvalifikovane kandidate za poziciju: INŽENJER ELEKTROTEHNIKE – SARADNIK ODGOVORNOG PROJEKTANTA

Potrebni uslovi za radno mesto INŽENJER ELEKTROTEHNIKE –SARADNIK ODGOVORNOG PROJEKTANTA:

  • Završene master studije na Elektrotehničkom fakultetu ili drugom Tehničkom fakultetu-odgovarajućeg smera
  • Poželjno radno iskustvo u struci na poslovima:
    • elektroenergetskih postrojenja
    • signalno-sigurnosnih postrojenja
  • Korišćenje Autodesk softverskih paketa – AutoCAD
  • Napredno znanje engleskog jezika (svakodnevna pisana i govorna komunikacija)
  • Odgovornost, komunikativnost i sposobnost za individualni i timski rad
  • Poželjno posedovanje licence IKS tip - 351 - Odgovorni projektant elektroenergetskih instalacija visokog i srednjeg napona - razvodna postrojenja i prenos električne energije, poželjno sa referencama i/ili licence IKS tip - 350 - Odgovorni projektant elektroenergetskih instalacija niskog i srednjeg napona, poželjno sa referencama

  Opis posla:

  • Izrada projektno – tehničke dokumentacije, u okviru svojih kvalifikacija
  • Izrada pratećih proračuna i tehničkih specifikacija
  • Koordinacija sa ostalim strukama, kao i rešavanje kolizija između različitih instalacija (sinhron plan)
  • Organizacija i upravljanje tehničkom dokumentacijom
  • Pružanje stručne podrške prilikom izvođenja i puštanja u rad projektovanih sistema
  • Praćenje gradilišta sa aspekta projektantskog nadzora

Nudimo:

  • Dinamičnu radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu
  • Dobre uslove rada
  • Rad na različitim i izazovnim projektima
  • Redovnu zaradu i periodične stimulacije
  • Rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija

Pridružite nam se!

Uzeće se u obzir samo biografije dostavljene na engleskom jeziku.

    • Koste Racina 16B, Beograd, Srbija
    • PIB: 110796671
    • Matični broj: 29507694

    Direktan link do oglasa