Konkurs je istekao.

Inženjer elektrotehnike za energetiku

Tim - Cop d.o.o.

Temerin

16.05.2024.

TIM-COP DOO TEMERIN, Ilandža 12, 21235 Temerin, zbog povećanog obima posla, raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Inženjer elektrotehnike za energetiku – rukovodilac izgradnje elektroenergetskih objekata

(više izvršilaca)

Opis poslova:

  • organizacija poslova i radnika na gradilištu i vršenje nadzora nad realizacijom složenijih projekata i nad tehnološkim procesom izvođenja radova na objektima,
  • analiza i kontrola nad finansijskim efektima procesa izvođenja,
  • izrada i dostavljanje izveštaja neposrednom rukovodiocu,
  • davanje stručnog mišljenja i kontrola ponuda,
  • sprovođenje interne kontrole nad dokumentacijom za gradilišta i davanje stručnog mišljenja,
  • kontrola i vođenje građevinskih dnevnika i građevinske knjige,
  • trebovanje materijala iz magacina,
  • praćenje najnovijih tehničko-tehnološka rešenja u oblasti rada.

Uslovi:

  • visoka stručna sprema, elektro usmerenja (VII ili VI  stepen),
  • poželjno radno iskustvo od minimum 3 godine na izgradnji ili projektovanju elektroenergetskih objekata naponskog nivoa 35, 20, 10 i 1kV,
  • poželjno posedovanje lične licence Inženjerske komore Srbije (br. 450 ili 350) ili odgovarajuće licence Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture,
  • poželjno znanje engleskog jezika,
  • neophodno posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Nudimo Vam rad u timskom i dinamičnom okruženju uz mogućnost konstantnog usavršavanja i napredovanja.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Prijave sa biografijom slati elektronskim putem ili dostaviti iste putem pošte ili lično na adresu:

TIM-COP DOO TEMERIN,
Ilandža 12, 21235 Temerin, sa naznakom: PRIJAVA ZA POSAO.

    Konkurs je istekao.

    Tim - Cop d.o.o. Temerin

    • Ilandža 12, 21235 Temerin, Srbija
    • PIB: 100455006
    • Matični broj: 08413541

    Direktan link do oglasa