Konkurs je istekao.

Inženjer građevinarstva

W.D. Concord West d.o.o.

Beograd, Novi Sad

28.01.2020.

W. D. Concord West d.o.o. je građevinska kompanija koja svoju primarnu delatnost fokusira na usluge izvođenja radova u visokogradnji, usluge projektovanja, konsaltinga i inženjeringa. Nakon mnogobrojnih uspešno realizovanih projekata W.D. Concord West stekao je reputaciju kompanije koja zadovoljava kriterijume i želje klijenata u najkraćim mogućim rokovima i željenom kvalitetu.

Usled proširenja obima posla, kompanija raspisuje konkurs za sledeću radnu poziciju:

INŽENJER GRAĐEVINARSTVA

više izvršilaca, Beograd i Novi Sad

Zaduženja:

  • Praćenje kompletnih procesa i aktivnosti na projektima
  • Organizacija gradilišta
  • Komunikacija sa investitorima i nadzornim organima
  • Kontrola i organizacija podizvođača
  • Kontrola i koordinacija radnika na gradilištu
  • Izveštavanje nadređenih o svim aktivnostima i rezultatima
  • Uredno vođenje gradilišne dokumentacije
  • Sprovođenje mera za BZNR prema svim učesnicima u projektu

Uslovi konkursa:

  • VI ili VII stepen stručne spreme građevinske struke
  • Sa ili bez radnog iskustva u struci
  • Poželjna licenca odgovornog izvođača radova
  • Poznavanje rada na računaru – OFFICE paket, AutoCad, MS-Project
  • Aktivan vozač - B kategorije
  • Povremeni rad na projektima na terenu – teritoriji Republike Srbije
  • Samostalnost i samoinicijativnost u izvršavanju obaveza
  • Timski rad, saradnja sa izvršiocima u ostalim sektorima u preduzeću

Mi nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Rad u korektnom i dinamičnom okruženju
  • Rad na renomiranim projektima, uz mogućnost stručnog usavršavanja

NAPOMENA: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji ispunjavaju sve gore navedene uslove iz konkursa.

 Rok za konkurisanje: 28.01.2020.

    Konkurs je istekao.

    W.d.Concord West doo

    • Zrenjaninski put 150A, Beograd, Srbija
    • PIB: 106772815
    • Matični broj: 20678160

    Direktan link do oglasa