Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Inženjer na terenu

Promont Group d.o.o

Rad na terenu

Adrese mesta rada

  • Novi Sad, Privrednikova 4

19.10.2021.

ugovor puno radno vreme

Ukolliko želite da budete deo tima profesionalca u PROMONT GROUP iz Novog Sada, da svoju karijeru razvijate uz veoma stručne i iskusne inženjere u projektovanju i izvođenju gasovodnih, toplovodnih i vodovodnih instalacija kompletnih opština ili naselja, kao i gasnih, grejnih, klimatizacionih, ventilacionih, vodovodnih i kanalizacionih instalacija na privrednim i stambenim objektima – ovo je posao za Vas.

INŽENJER NA TERENU

Opis posla:

  • Obavljanje poslova vezanih za rukovođenje i organizaciju izvođenja radova na gradilištima širom Srbije
  • Samostalno vođenje građevinske dokumentacije (građevinskog dnevnika i obračunskih listova građevinske knjige)
  • Trebovanje materijala, kontrola utroška materijala i sagledavanje troškova
  • Kontrolisanje kvaliteta izvedenih radova, materijala koji se ugrađuju, rada i discipline na gradilištu
  • Pronalaženje najboljih tehničkih rešenja u skladu sa zahtevima investitora
  • Praćenje izvođenja radova u skladu sa dinamičkim planom i preduzimanje neophodnih korektivnih mera u slučaju odstupanja od plana
  • Neposredna komunikacija sa investitorima i nadzornim organima
  • Sprovođenje mera za BZR i poštovanje zakonskih propisa
  • Unošenje svih izmena u projekat nastalih u toku izvođenja radova
  • Priprema tehničke i atestne dokumentacije ugrađene opreme i učestvovanje u primopredaji radova

Uslovi:

  • Završen građevinski / mašinski / elektro fakultet
  • Poželjno radno iskustvo na gore navedenim poslovima
  • Poželjno posedovanje licenci (310 / 330 / 350 / 410 / 430 / 450)
  • Poznavanje rada na računaru MS OFFICE, AUTO CAD, …
  • Poznavanje zakonskih propisa vezanih za gore navedene poslove
  • Vozačka dozvola B kategorije

    Promont Group DOO Fruške terme, Hotel Premier Aqua i Etno kompleks Vrdnička kula

    Novi luksuzni hotelski kompleks na Fruškoj gori „Fruške terme“ deo je Promont Group DOO koji uključuje i Hotel Premier Aqua (5*) i etno kompleks Vrdnička kula (4*) koji su dobitnici  najviših nagrada u oblasti hotelijerstva. Godina 2017. obeležena je uz proglašenje Aqua Medic centra kao "Ambasadora dobre usluge" (kategorija medicinski centar). Hotel Premier Aqua dobio je od strane Turističke organizacije Srbije titulu „Turistički cvet" za najbolji hotel u Srbiji 2018. godine, dok je Etno kompleks…

    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?