Konkurs je istekao.

Inženjer - odgovorni izvođač radova telekomunikacionih mreža i sistema

Biz-pronet d.o.o.

Leskovac, ZLATIBORSKA 2

09.04.2021.

ugovor puno radno vreme

POTREBNI USLOVI:

* Završene studije na elektrotehničkom fakultetu, smer telekomunikacije

* Radno iskustvo od minimum 2 godine

* Napredno korišćenje AutoCAD

* Licenca IKS 453 ili 353

* Dobre organizacione sposobnosti

* Poželjno znanje engleskog jezika - napredni nivo

* Vozačka dozvola, B kategorija

OPIS ZADUŽENJA:

* Organizacija i upravljanje tehničkom dokumentacijom

* Koordinacija sa ostalim sektorima u kompaniji

* Vršenje stručnog nadzora u toku gradnje

* Vršenje tehničkog pregleda

* Redovno izveštavanje nadređenih o statusu radova

* Izrada tehničke dokumentacije

NUDIMO:

* Odličan kompenzacioni paket

* Redovnu zaradu

* Stimulativne bonuse

* Službeni automobil 24/7

* Službeni lap top, telefon, tablet

Biz promet d.o.o.

Kompanija Biz-pronet ima dugogodišnje iskustvo u izgradnji i  projektovanju električnih i telekomunikacionih sistema, kao i  sigurnosnih i pristupnih sistema i video nadzora. Tokom našeg poslovanja  sarađivali smo sa najvećim kompanijama u regionu i sa njima sklopili  izuzetnu poslovnu saradnju. Biz-pronet je od samog početka svog poslovanja sarađivala sa velikim  kompanijama kao što je Telekom Srbija AD. Zajedno sa našim partnerima  smo učestvovali u velikom broju…

Direktan link do oglasa