Inženjer prodaje industrijskih pumpi i prateće opreme

Ostral d.o.o.

Kragujevac, Niš, Sremski Karlovci, Užice

31.10.2020.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • Posete postojećim i potencijalnim klijentima, predstavljanje programa pumpi i prateće opreme iz naše ponude, definisanje podataka potrebnih za njihov izbor
  • Komunikacija sa proizvođačima pumpi
  • Priprema ponuda i prateće dokumentacije i slanje kupcu
  • Zaključivanje prodaje
  • Tehnička podrška kupcima nakon isporuke pumpi
  • Specifikacija i priprema ponuda za rezervne delove

Uslovi:

  • SSS/VSS/VS mašinske ili elektro struke
  • Poželjno je iskustvo u terenskoj prodaji industrijske opreme ili komponenti
  • Znanje engleskog jezika i rada na računaru (Windows, Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo vam:

  • Obuke i sertifikaciju kod proizvođača opreme
  • Stimulativnu platu i bonuse
  • Odličnu radnu atmosferu u dinamičnom i profesionalnom timu
  • Mogućnost napredovanja

    Ostral d.o.o. Sremski Karlovci

    Ostral d.o.o. iz Sremskih Karlovaca je specijalizovani distributer i servis centrifugalnih i zapreminskih pumpi i prateće opreme za industriju. Zvanični smo zastupnici renomiranih svetskih proizvođača pumpi i prateće opreme: Flowserve (SAD), Netzsch (Nemačka), SIHI (Nemačka), Viking (SAD), Packo (Belgija), Dellmeco (Engleska), Alfa Laval (Švedska), Finish Thompson Inc. (SAD), Bredel (Holandija), Watson Marlow (Engleska), Pompe Travaini (Italija). Ovlašćeni smo servis za popravku i…

    Više o poslodavcu

    Podelite oglas

    Direktan link do oglasa