Konkurs je istekao.

Inženjer prodaje

Conseko d.o.o.

Beograd

28.02.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

www.conseko.rs

Preduzeće Conseko d.o.o. iz Beograda je osnovano 2008. godine. Ključna delatnost firme je projektovanje i izvođenje solarnih sistema (solarne elekrane, nezavisni sistemi, besprekidno napajanje, solarno navodnjavanje), a prateća delatnost je konsalting u oblasti ISO standarda (ISO 27000, ISO 20000, ISO 50000).

Usled povećanog obima posla raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Beograd

Opis posla:

  • Priprema ponuda sa tehničkim rešenjima i ugovaranje posla
  • Priprema, organizacija i upravljanje nad izvođenjem projekta
  • Saradnja sa klijentima tokom realizacije projekta
  • Analiza tržišta, domaćeg i inostranog

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • VII stepen stručne spreme, završen elektrotehnički fakultet (smer energetika)
  • Rad na računaru, poznavanje programa AutoCAD, MS Office
  • Znanje engleskog jezika
  • Izražene veštine komunikacije i pregovaranja
  • Sposobnost za preuzimanje inicijative
  • Visok stepen preciznosti, odgovornosti i posvećenosti ostvarivanju zadatih poslovnih ciljeva

Mi nudimo:

  • Rad u profesionalnom okruženju
  • Visok nivo edukacije u oblasti solarnih tehnologija
  • Kontinuirano usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja

Rok za konkurisanje: 28.02.2018.

    Conseko doo ima 3 sektora: Sektor solarnih tehnologija, Sektor - ISO standardi i Sektor farmacije.

    Direktan link do oglasa