Konkurs je istekao.

Inženjer tehničke podrške

Exor Eti d.o.o.

Beograd

19.01.2022.

Preduzeće EXOR ETI d.o.o. je zvanični zastupnik i distributer softverskih i hardverskih rešenja za projektovanje i automatizaciju u industriji i energetici. Zbog povećanog obima posla tražimo dinamičnu, komunikativnu i tehnički orijentisanu osobu, spremnu za samostalan i timski rad i izraženom željom da se afirmiše u tehničkoj podršci za softver za elektro-projektovanje.

Raspisujemo konkurs za poziciju:

Inženjer tehničke podrške (m/ž)

Opis posla:

  • pružanje tehničke podrške novim i postojećim kupcima softvera za elektro-projektovanje
  • realizacija obuka za korisnike
  • podrška u prodaji i prezentovanju rešenja potencijalnim korisnicima
  • praćenje razvoja proizvoda (funkcije, karakteristike, novosti...)

Potrebni uslovi:

  • iskustvo u inženjeringu i/ili tehničkoj podršci
  • praktično poznavanje nekog od poznatih ECAD softvera
  • izražene komunikacione veštine i sklonost ka radu sa klijentima
  • minimum VI stepen stručne spreme smera elektrotehnike ili energetike
  • aktivno znanje engleskog jezika (pisano i govorno)
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • rad na vrhunskoj svetskoj platformi za elektro-projektovanje
  • mogućnost rada na ostaloj opremi koju zastupamo
  • lično usavršavanje i razvoj
  • rad u mladom, dinamičnom i fleksibilnom timu
  • drugi benefiti

Svi zainteresovani kandidati mogu svoje prijave da pošalju elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    EXOR ETI d.o.o.

    Kompanija EXOR ETI d.o.o. nudi inovativna softverska i hardverska rešenja vodećih svetskih proizvođača, plilagođena potrebama kupaca, a koja vode do potpune digitalizacije i povezanosti složenih sistema u proizvodnji, pametnim zgradama, urbanim centrima i energetici. Specijalizovani smo za prodaju, obuku, tehničku podršku i savetovanje. Pored srpskog tržišta, pokrivamo i tržište Crne Gore, Severne Makedonije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Slovenije, gde naša rešenja koristi više od 300 krajnjih…

    Direktan link do oglasa