Konkurs je istekao.

Inženjer za proizvodnju fasada

Modulor d.o.o.

Beograd

24.10.2020.

Modulor d.o.o. Beograd je građevinska kompanija koja se dugi niz godina zasluženo nalazi na jednoj od vodećih pozicija u oblasti projektovanja i izvođenja građevinskih radova u regiji. Još od svog osnivanja 1992. godine posvećena je pružanju vrhunske usluge, kvalitetnih, bezbednih i održivih inženjerskih rešenja, uz poštovanje ugovorenih rokova. Uspešno smo realizovali više od 500 projekata u Srbiji i inostranstvu. Kompanija je regulisana od strane Royal Institution of Chartered Surveyors i posluje u skladu sa globalno priznatim etičkim i profesionalnim standardima.

Zapošljavamo preko 250 saradnika iz zemlje i inostranstva, a naš projektni tim trenutno broji više od 35 diplomiranih inženjera različitog profila, sa članstvom u međunarodnim strukovnim asocijacijama (APM i RICS). Kontinuiranim ulaganjem u razvoj znanja i veština stvaramo profesionalne i kompetentne stručnjake u različitim oblastima poslovanja.

Trenutno smo u potrazi za novim saradnikom na poziciji:

Opis posla:

  • Organizuje, vodi, planira, usmerava i nadgleda rad Službe za proizvodnju fasada;
  • Definiše ciljeve Službe za proizvodnju fasada na godišnjem nivou, kao i ciljeve pojedinih saradnika u Službi za proizvodnju fasada;
  • Učestvuje u konačnom odabiru novih saradnika u Službi za proizvodnju fasada;
  • Priprema polugodišnje i godišnje planove i periodične izveštaje o radu Službe za proizvodnju fasada;
  • Priprema nedeljne i mesečne planove proizvodnje i servise mašina;
  • Izrađuje radne naloge u softweru Orgadata ili slično;
  • Vrši kontrolu kvaliteta proizvoda i pakovanja proizvoda pre utovara na kamion;
  • Organizuje skladištenje gotovih proizvoda i aluminijumskih profila van hale;
  • Vodi evidenciju ulaska i izlaska i proizvodnih pogona i radne učinke za sve operativne radnike;
  • Poručuje materijal potreban za izradu proizvoda;
  • Izrađuje kalkulacije utroška materijala i izrađuje ponude;
  • Radi na razvoju modularnih fasada i unutrašnjih pregrada;
  • Učestvuje u dizajnu za nove proizvode;
  • Pronalazi nove dobavljače za kupovinu materijala;
  • Odgovara Izvršnom direktoru za izradu godišnjeg finansijskog izveštaja;
  • Podnosi Direktoru Sektora za istraživanje i razvoj izveštaj o radu Službe za proizvodnju fasada;
  • Obavlja i druge slične poslove po nalogu direktora Društva.

Od kandidata očekujemo:

  • Završene osnovne studije fakulteta: arhitekture, gađevinarstva, elektrotehnike ili mašinstva
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje softwera Orgadata i Auto Cad.
  • Završena obuka za rad na opremi (FOM, Eumatec, itd.);
  • Napredno poznavanje metalnih konstrukcija, tehnologije izrade aluminijuma, stakla, metalnih konstrukcija, kao hemijskih i prirodnih uticaja na materijale;
  • Napredno poznavanje engleskog jezika i Microsoft Office paketa;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo mogućnost rada u stabilnoj kompaniji sa odličnom perspektivom razvoja na inostranim tržištima, rad u stručnom i profesionalnom timu, te dinamičnom poslovnom okruženju, sa velikim potencijalom za lični i profesionalni rast, i razvoj karijere. Izabrani kandidati će proći različite edukacije i treninge sa ciljem kvalitetnog uvođenja u posao.

Smatramo da ste prijavom na ovaj konkurs saglasni da Vas, ukoliko ne budete izabrani u prvom krugu selekcije, možemo kontaktirati u narednom periodu, ukoliko se ukaže potreba za istim ili sličnim radnim mestom. Svi podaci biće arhivirani u bazi podataka poslodavca i biće dostupni samo saradnicima u HR procesu.

Prijave možete slati elektronskim putem. U proces selekcije će biti uključeni samo kandidati koji ispunjavaju tražene uslove, a svi kandidati koji prođu administrativnu selekciju biće obavešteni o krajnjem ishodu.

    Konkurs je istekao.

    Modulor doo

    • Nikolaja Saltikova 61 11283 Zemun, Beograd, Srbija
    • PIB: 100829676
    • Matični broj: 06042902

    Direktan link do oglasa