Konkurs je istekao.

Inženjer zavarivanja

Tim - Cop d.o.o.

Temerin, Ilandža 12

01.09.2022.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

TIM-COP DOO TEMERIN, Ilandža 12, 21235 Temerin, zbog povećanog obima posla, raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

INŽENJER ZAVARIVANJA

OPIS POSLOVA:

·         projektuje, prati i usavršava sistem zavarivanja prema standardima,

·         postavlja, implementira i razvija tehnologiju zavarivanja, postupke i primenu materijala i opreme, koristeći tehničku dokumentaciju, standard i zakonske propise,

·         izrađuje nove procedure i uputstva i vrši reviziju postojećih za specijalne procese zavarivanja

·         stara se o adekvatnom sprovođenju svih uputstava I zavarivačkih postupaka u procesu proizvodnje,

·         stalni rad na poboljšanju i doslednoj primeni svih procedura i dokumenata sistema kvaliteta,

·         kreira i sprovodi planove zavarivanja u procesu proizvodnje,

·         vrši distribuiranje i čuvanje planova zavarivanja,

·         kreira zahteve za nabavku materijala i opreme za zavarivanje,

·         pruža podršku prilikom rešavanja kompleksnih problema u zavarivanju, analizira i sprovodi korektivne mere u proizvodnom procesu,

·         ostvaruje saradnju sa drugim sektorima i pojedincima,

·         obezbeđuje urednost radnog prostora i ispravnost sredstava za rad,

·         Neprekidno radi na sopstvenom usavršavanju u cilju unapređenja rada,radi na realizaciji i kontroli sprovođenja korektivnih i preventivnih mera, koje su u funkciji stalnog unapređenja kvaliteta poslovanja,
    - izvršava i druge srodne obaveze, prema odlukama nadređenih.

Glavne odgovornosti:

·         pravi planove zavarivanja,

·         kreira specifikacije potrebne opreme za zavarivanje,

·         vodi master listu opreme za zavarivanje i stara se o kompletnosti, ispravnosti i funkcionalnosti opreme za zavarivanje,

·         vodi evidenciju i organizuje periodične provere zavarivača u skladu sa propisima,

·         planira i izvodi periodične preglede opreme za zavarivanje,

·         učestvuje u radu na funkcionisanju sistema kvaliteta,

·         podnosi izveštaje o radu rukovodiocu službe razvoja,

Za svoj rad odgovoran je rukovodiocu službe razvoja.
Glavna ovlašćenja:
·         primena standardom definisanih postupaka i procedura zavarivanja,

·         projektuje i predlaže tehničku opremljenost odeljenja zavarivanja,

·         učestvuje u radu organa upravljanja, po pozivu.

USLOVI:

·         Potrebna stručna sprema:VI i VII stepen stručne spreme mašinskog usmerenja (Certifikat Internacional. inženjer zavarivanja) ,

·         Poželjno radno iskustvo minimum 3 godine,

·         Poželjno znanje engleskog ili nemačkog jezika,

·         Iskustvo na istim ili sličnim poslovima,

·         Obavezno znanje rada na računaru,

·         Sklonost ka timskom radu,

·         Istrajnost u poslu.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Prijave sa biografijom slati elektronskim putem ili putem pošte na adresu: TIM-COP DOO TEMERIN, Ilandža 12, 21235 Temerin.

Konkurs je istekao.

Tim - Cop d.o.o. Temerin

  • Ilandža 12, 21235 Temerin, Srbija
  • PIB: 100455006
  • Matični broj: 08413541

Direktan link do oglasa