Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Junior Java Developer

ASW Inženjering d.o.o.

Beograd

22.12.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Ko smo mi?

ASW je domaća softverska kompanija koja uspešno posluje 31 godinu u Balkanskoj regiji. Ponosimo se svojim proizvodima, svojim zaposlenima i svojim klijentima.

 Kompanija ASW je do sada izgradila na stotine razvojnih inženjera od kojih su neki i dalje u timu ASW-a, a mnogi su se ostvarili u svojim ulogama širom sveta. I time se takođe ponosimo - gradimo svetski priznate i uvažene softver inženjere!

ASW tim pretežno čine mladi ambiciozni ljudi koji žele da prošire svoje timove i zato tragamo za novim inteligentnim, uspešnim i ambicioznim ljudima.

Više o kompaniji pronađi na: https://www.asw.eu, kao i na zvaničnom linkedIn profilu kompanije: https://www.linkedin.com/company/asw-inzenjering/

U nastavku je kraći opis posla, odgovornosti i beneficija koje nudimo budućim zaposlenima (i praktikantima)

Opis posla:

  • Učestvovanje u realizaciji izazovnih razvojnih projekata
  • Učestvovanje u fazama projektovanja novih funkcionalnosti, kao i unapređenjima postojećih funkcionalnosti asw: proizvoda (dominus, credis, utilitas)

Osobine kandidata:

  • Spremnost za učenje i kontinuirano usavršavanje
  • Kreativni način razmišljanja sa uporištem u tehničkom znanju i logičkom pristupu rešavanja problema
  • Posvećenost poslu i sposobnost za rad u timu
  • Pisane i verbalne veštine komunikacije
  • Veštine upravljanja vremenom i sposobnost da se prilagodi prioritetima

Obavezni uslovi:

  • Programski jezik Java
  • Relacione baze podataka i SQL

Prednost imaju kandidati koji imaju neka od sledećih znanja:

  • Spring Framework
  • Maven
  • Unit/Integration testiranje

Kandidatima nudimo:

  • Uvodni period edukacije u vidu ASW Razvojne akademije - https://www.asw.eu/o-nama/akademija
  • Rad na zanimljivim projektima
  • Dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Mogućnost ličnog i stručnog razvoja
  • Tržišno konkurentne početne zarade (i praksa je plaćena)
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Nagrade za zvezdu u usponu i zaposlenog kvartala/godine, bonusi, stimulacije
  • Sportske aktivnosti (košarka, odbojka), team building aktivnosti

U procesu selekcije kandidati neće biti na bilo koji način diskriminisani u odnosu na pol, godine, nacionalnu pripadnost, seksualno opredeljenje, zdravstveno stanje, invalidnost, veroispovest, ili bilo koje drugo lično svojstvo, kako je definisano zakonom.

Napomena: Slanjem prijave (CV) kandidat se slaže da kompanija može da obradi njene/njegove podatke u svrhu realizacije procesa selekcije i u skladu sa zakonom.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?