Kadrovski administrator

Intergradnja COOP d.o.o.

Beograd

20.08.2022.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • Izrada opštih pravnih akata iz oblasti radnih odnosa, privrednog prava, imovinskih odnosa i drugih oblasti relevantnih za rad društva;
  • Izrada pojedinačnih pravnih akata iz oblasti radnih odnosa;
  • Izrada komercijalnih ugovora za potrebe društva i administratiranje istih;
  • Izrada arhive/baze svih zaključenih ugovora na nivou društva i ažuriranje baze;
  • Praćenje i obaveštavanje o izmenama pozitivnog prava u oblastima rada relevantnim za rad društva;
  • Ažuriranje svih potrebnih opštih akata, kao i internih procedura u radno pravnom segmentu;
  • Vođenje svih evidencija u oblasti radnih odnosa;
  • Priprema, ažuriranje i objedinjavanje evidencija potrebnih za obračun zarada i prosleđivanje računovodstvu;
  • Odgovornost za tačnost evidencija potrebnih za obračun zarada;
  • Izrada putnih naloga i odluka o službenim putovanjima;
  • Efikasna i efektivna komunikacija i saradnja sa nadležnim državnim organima u oblasti kadrovskih poslova, imovinsko pravnim pitanjima i privrednom pravu;
  • Obezbeđivanje kvalitetnih, potpunih, blagovremenih i zakonskih rešenja po zahtevima direktora i finansijskog direktora;
  • Dužan je da poštuje propisana radna uputstva i definisane procedure koje se odnose na izvršavanje radnih aktivnosti na njegovom radnom mestu;
  • Savetovanje zaposlenih po pitanju radno-pravnih pitanja;
  • Izveštavanje neposredno nadređenog u svim zahtevanim formatima;

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme – pravni fakultet,
  • Dobro poznavanje radnog i privrednog prava,
  • Znanje engleskog jezika

Svi zainteresovani kandidati koji ispunjavaju uslove trebalo bi da pošalju CV elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor

    • Srbija, Beograd, Bulevar Kralja Aleksandra 86-88
    • PIB: 100292309
    • Matični broj: 06024165

    Direktan link do oglasa