Konkurs je istekao.

Knjigovođa

Largo d.o.o.

Užice, Bela Zemlja

23.01.2021.

Preduzeće "Largo" osnovano je 2001. godine privatnim kapitalom, kao društvo sa ograničenom odgovornošću i bavi se proizvodnjom gumeno – tehničke robe. Mi smo proizvođači polu-pneumatskih točkova za poljoprivredne mašine sa fokusom na kvalitet.

Trenutno u našem proizvodnom programu imamo preko 40 različitih profila guma različitih dimenzija, a taj broj neprestano raste usled našeg konstantnog razvoja novih modela. Sirovine razvijamo u saradnji sa vodećim nemačkim institutom, a proizvodimo ih u sopstvenoj mešaoni. U prilog našem iskustvu ide činjenica da trenutno imamo preko 2.000 već razvijenih receptura za razne aplikacije.

Okrenutost nemačkom tržištu uslovila je usvajanje visokih standarda nemačkog načina poslovanja, što je dovelo do brzog rasta preduzeća uz kontinuirano proširivanje mreže kupaca na ino tržištu.

OPIS POSLA:

Knjiženje svih poslovnih promena i kontrola ispravnosti dokumentacije za knjiženje (ulazni i izlazni računi, troškovi, likvidiranje, blagajne, dinarskih i deviznih izvoda).
Usaglašavanje stanja sa kupcima i dobavljačima.
Izrada evidencije osnovnih sredstava i obračuna amortizacije
Vođenje dokumentacije skladišnog poslovanja o stanju zaliha materijala i gotovih proizvoda
Obračun poreza i drugih javnih prihoda, izrada svih potrebnih poreskih prijava.
Savetuje menadžment firme o uticaju finansijskih odluka na poslovanje kompanije.
Samostalna izrada godišnjih Finansijskih izveštaja i izrada Poreskog bilansa.
Praćenje zakonskih propisa o porezima i druge računovodstvene regulative.
Saradnja sa bankama, knjiženje kredita, lizinga.
Odgovornost za sastavljanje godišnjih finansijskih izveštaja, uključujući poreske bilanse i poreske prijave.
Odgovornost za tok dokumentacije i informacija prema menadžmentu kompanije.
Odgovornost za saradnju sa poreskom upravom i drugim nadležnim institucijama.
Održava red i čistoću svog radnog mesta
Obavezan je da se pridržava mera bezbednosti i zdravlja na radu i protivpožarne zaštite
Drugi poslovi u oblasti finansija i knjigovodstva, po potrebi i nalogu rukovodioca finansija.

USLOVI:

Znanje i veštine

Srednja, viša ili visoka stručna sprema ekonomskog usmerenja.
Poznavanje računovodstvenih propisa i MRS-a.
Odlično poznavanje rada na računaru.
Preciznost, tačnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost u radu.
Spremnost za neprekidno učenje i praćenje propisa.
Vozačka dozvola “B” kategorije .

Radno iskustvo

Pozeljno radno iskustvo minimum 5 godina na istim poslovima.

Konkurs je istekao.

Largo.doo

  • Popova Voda, Užice, Srbija
  • PIB: 101813751
  • Matični broj: 17296256

Direktan link do oglasa