Konkurs je istekao.

Knjigovođa

O2A Construction

Beograd, Pregrevica 146e

28.07.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Građevinska firma O2A Construction je srpska firma koja je više od 10 godina sa vama. Počeli smo kao GR Obrenović 2A i veoma brzo smo svojim radom i kvalitetom stekli poverenje vodećih firmi i investitora u Srbiji.
Bavimo se izvođenjem armirano-betonskih radova na stambenim, poslovnim i industrijskim objektima, zidarskim radovima i mašinskim malterisanjem.

www.o2a.rs

Opis poslova:

  • Sastavljanje i podnošenje godišnjih finansijskih izveštaja
  • Obračun svih vrsta poreza i drugih javnih prihoda, izrada odgovarajućih poreskih prijava
  • Knjiženje svih knjigovodstvenih promena i kontrola ispravnosti ulazne i izlazne dokumentacije
  • Analitičko knjigovodstvo osnovnih sredstava i obračun amortizacije
  • Analitičko knjigovodstvo sitnog inventara i materijala
  • Obračun zarada, bolovanja i ostalih naknada zaposlenim
  • Platni promet, elektronsko plaćanje i devizno plaćanje

Uslovi za kandidate:

  • VŠS ili VSS ekonomskog smera
  • Minimum 5 godine radnog iskustva u računovodstvu (prednost imaju kandidati koji su radili u građevinskom sektoru)
  • Iskustvo u izradi finansijskih izveštaja, završnih računa, poreskih bilansa
  • Odlično poznavanje MRS/MSFI i poreskih propisa
  • Iskustvo u komunikaciji sa klijentima i eksternim saradnicima

Molimo vas da svoj CV dostavite elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    O2A Construction d.o.o.

    • Pregrevica 146e, Beograd, Srbija
    • PIB: 112187760
    • Matični broj: 21623814

    Direktan link do oglasa