Konkurs je istekao.

Knjigovođa

Winner Centar VS d.o.o.

Beograd, Milana Rakica 120

20.01.2022.

Usled povećanog obima posla, raspisujemo konkurs za obavljanje knjigovodstvenih poslova u knjigovodstvenoj agenciji WINNER CENTAR VS: Knjigovođa

Mesto rada: Beograd, Milana Rakića
Broj izvršilaca:1

OPIS POSLA:

·         Vođenje robnog i finansijskog knjigovodstva,

·         Izrada obračuna poreza, obračuna zarada i drugih knjigovodstvenih obračuna,

·         Knjiženje poslovnih promena,

·         Priprema dokumentacije za završni račun i izrada završnog računa,

·         Izrada godišnjih izveštaja o poslovanju,

·         Praćenje zakonskih propisa vezanih za računovodstvo.

USLOVI:

·         Minimum pet godina radnog iskustva na istoj poziciji,

·         Poželjna licenca ovlašćenog računovođe,

·         Poznavanje zakona o računovodstvu i poreskih zakona,

·         Poželjno poznavanje Wings software

·         Znanje stranog jezika nije neophodno,

·         Aktivno korišćenje MS Office paketa i interneta.

NUDIMO:

·         Stalno zaposlenje,

·         Zarada 70.000 dinara, uz dodatak stimulacije,

·         Rad u dinamičnom timu,

·         Radno vreme ponedeljak – petak od 08h – 16h.

  • Milana Rakića 120, Beograd, Srbija
  • PIB: 108188164
  • Matični broj: 20948604

Direktan link do oglasa