Konkurs je istekao.

Knjigovođa

Yum Commerce d.o.o.

Subotica, Trebinjsa 4

27.10.2021.

TRAŽIMO KNJIGOVOĐU SA ISKUSTVOM, KOMUNIKATIVNU I ODGOVORNU OSOBU, SKLONU TIMSKOM RADU

OPIS POSLA:

Poznavanju knjigovodstva i finansija (kontiranje i knjiženje ulaznih i izlaznih računa, knjiženje bankovnih izvoda, knjiženje dugotrajne imovine, obračun amortizacije, obračun i knjiženje putnih naloga, obračun i knjiženje zarada, vođenje i knjiženje domaće i ino blagajne, obračun i izrada obrasca za PDV i drugih obrazaca prema potrebi, izrada IOS-a, periodična kontrola stavki bilansa i usklađivanje salda kupaca i dobavljača, sprovođenje inventara, kartičnog poslovanja i ostale dokumentacije)
Elektronsko bankarstvo (izradi naloga za plaćanje domaćih i deviznih)
Pripremi i izradi finansijskih izvještaja po zahtevu menadžera
Izradi izvještaja propisanih poreznim propisima – mesečnih, kvartalnih, polugodišnjih i godišnjih

USLOVI:

  • Visoka ili viša stručna sprema ekonomskog smera
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva
  • Iskustvo u sastavljanju završnih godišnjih izveštaja
  • Odgovornost, tačnost i preciznost u radu
  • Aktivan rad na računaru (MS Office, Windows, Internet)
  • Iskustvo u vožnji (vozačka dozvola B kate)
  • Poželjno znanje mađarskog i engleskog jezika

NUDIMO:

  • Stimulativna i redovna primanja
  • Plaćeni troškovi prevoza

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju pošaljite nam Vaš CV (poželjno sa fotografijom).

Zahvaljujemo se svim kandidatima koji pokažu interesovanje za naš oglas, ali biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.

    Konkurs je istekao.

    Yum Commerce doo

    Yum-Commerce d.o.o. iz Subotice je proizvodno, trgovinsko i uslužno preduzeće. Glavna delatnost preduzeća je proizvodnja unutrašnjih i spoljnih ukrasnih lajsni i elemenata od polistirola. Osnovana je 1997. godine, a sopstvenu proizvodnju ima od 1999. godine Naši proizvodi se mogu naći u celoj Srbiji u radnjama koji su namenjeni za opremanje enterijera i eksterijera (farbare, stovarišta građevinskog materijala itd.). Preduzeće Yum-Commerce svoje proizvode pored domaćeg tržišta plasira i na inostrana tržišta.…

    Direktan link do oglasa