Konkurs je istekao.

Komercijalista na terenu za Beograd

Tisacoop d.o.o.

Beograd

02.10.2021.

Preduzeće TISACOOP d.o.o. (24420 Kanjiža, Put Narodnih heroja br. 6. web: www.tisacoop.rs), preduzeće za spoljnu i unutrašnju trgovinu, osnovano 1990 godine, generalni distributer vodećih mađarskih, slovenskih prehrambenih proizvođača za tržište Srbije, raspisuje oglas za posao za pozicije:

Opis posla:

·        Kontakti sa kupcima na određenom regionu, permanentan kontakt sa postojećim kupcima i obilazak kupaca po planu rada i uspostavljanje saradnje sa novim kupcima.

·        Staranje o redovnoj snabdevenosti kupaca, ispitivanje tržišta

·        Ostavarivanje plana prodaje i naplate potraživanja

·        Aktivno učestvovanje u promotivnom aktivnostima

·        Predlaganje strategije nastupa kod kupaca

·        Podnošenje nedeljnih izveštaja o radu

Uslovi za kandidate:

·        Minimum SSS, ekonomskog ili trgovačkog smera

·        Obavezno prethodno radno iskustvo od min. 3 godine na komercijalnim poslovima, prednost rad sa prehrambenom robom

·        Poznavanje ciljne grupe kupaca za prehrambene artikle

·        Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

·        Obavezno znanje rada na računaru

·        Spremnost za timski rad

·        Pouzdanost u poslu i sposobnost za samostalan rad na terenu

·        Tačnost i odgovornost u radu

·        Visok stepen motivacije i izražene komunikacije veštine

Nudimo:

Mogućnost kreativnog rada u stimulativnom okruženju
Nagrađivanje po ostvarenim rezultatima rada
Službeno vozilo za obavljanje poslova komercijaliste na terenu
Lap top i mobilni telefon
Dugoročna mogućnost za zapošljavanje

Zainteresovani mogu poslati CV elektronskim putem..

Konkurs je istekao.

Tisacoop d.o.o. Kanjiža

  • Put Narodnih heroja 6, Kanjiža, Srbija
  • PIB: 102126251
  • Matični broj: 08181624

Direktan link do oglasa