Konkurs je istekao.

Komercijalista na terenu

Carpe Nox

Niš

27.10.2020.

50.550,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme

Carpe Nox traži osobu za poziciju: Komercijalista na terenu

NUDIMO:

  • Plaćen probni rad (2.000din. dnevno) i početnu platu od 50.550din, brzo napredovanje
  • Stimulativan paket beneficija i redovne dnevne, mesečne i periodične bonuse

OPIS POSLA:

  • Komercijalista vrši prezentaciju i prodaju proizvoda kompanije na adresi potencijalnih klijenata, fizičkih lica, koje obezbeđuje logistika kompanije
  • Pokrivamo celu teritoriju Republike Srbije, pa posao uključuje česta putovanja i noćenja u različitim gradovima

PROFIL KANDIDATA:

  • Spremni na česta putovanja i sedmični rad u različitim gradovima
  • Dobre komunikacione i prezentacione veštine
  • Sistematični, organizovani, precizni u radu i usmereni na rezultate
  • Komunikativni i sa pozitivnim stavom prema kolegama i klijentima
  • Ambiciozni i motivisani da uče i napreduju u karijeri

USLOVI:

  • Radno iskustvo nije neophodno
  • Kandidati sa značajnim iskustvom u prezenterskom radu imaju prednost i podsticaj
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivni vozač
  • Osnovno poznavanje Office paketa
    Konkurs je istekao.

    Carpe Nox

    • Bulevar Arsenija Čarnojevića 130/18, Beograd, Srbija
    • PIB: 110322003
    • Matični broj: 64808885

    Direktan link do oglasa