Konkurs je istekao.

Komercijalista u veleprodaji

Obuća Mihajlo

Zemun (Beograd)

Adrese mesta rada

  • Beograd-Zemun, Grmeč nova 1

14.11.2020.

ugovor puno radno vreme 1. smena online intervju za posao

Kompanija posluje već 27 godine, bavimo se veleprodajom i maloprodajom muške, ženske i dečije obuće.

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Obavezno znanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Obavezno radno iskustvo na istim i sličnim pozicijama od najmanje 5 godine
  • Razvijene veštine prodaje i orijentisanost ka kupcima
  • Potvrda o neosuđivanosti

Opis posla:

  • Prodaja i izlaganje robe
  • Unapređenje prodajnih rezultata i širenje mreže kupaca
  • Praćenje i ostvarivanje planova prodaje
  • Praćenje tržišta i aktivnosti konkurencije
  • Sprovođenje marketinških aktinosti
  • Naplata potraživanja
  • Rad u kancelariji-showroom-u

Nudimo:

  • Mogućnost rada u mladom i dinamičnom okruženju
  • Prilika za napredovanje i usavršavanje
  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijave sa CV-om i fotografijom slati elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    Kabl Metal doo

    • Sariceva 13, Beograd, Srbija
    • PIB: 101020071
    • Matični broj: 06936440

    Direktan link do oglasa