Konkurs je istekao.

Komercijalista

D-Box d.o.o.

Beograd, Obrenovački drum bb

12.08.2022.

Firma D-Box d.o.o. iz Beograda osnovana 2003. Godine, u okviru svog proizvodnog asortimana nudi  izradu komercijalne ambalaže za sve vrste industrije.  Trenutno smo vodeća kompanija za izradu ambalaže u prehrambenoj konditorskoj industriji, kao i industriji kozmetičkih i farmaceutskih proizvoda. Naš prodajni tim želimo da pojačamo kvalitetnim mladim ljudima, koji su spremni za nove izazove i sa kojima želimo da proširimo poslovanje na ostalim tržištima.  Ukoliko želite da se bliže upoznate sa našim artiklima i našom firmom možete da posetite naš sajt www.dbox.rs.

OPIS POSLA:

Održavanje i razvijanje postojećih odnosa sa kupcima

Pronalaženje novih kupaca

Prodaja i naplata naših proizvoda

Analiza i izveštaji o ostvarenim ciljevima

POTREBNE KVALIFIKACIJE:

SSS ili VSS

Rad na računaru / obavezno Office. Internet explorer, Outlook Express

Poželjno radno iskustvo u prodaji

Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

PROFIL:

Komunikativan, ljubazan, uporan

Organizovan i odgovoran

Spreman za timski rad

USLOVI:

Pružanje potrebne edukacije

Stalno usavršavanje i mogućnost napredovanja

Stimulativno i redovno primanje

Plata + bonus

Službeni automobil, laptop, telefon...

Rad u perspektivnoj firmi

Konkurs je istekao.

D-BOX DOO

  • Tome Maretica 10, Beograd, Srbija
  • PIB: 102837816
  • Matični broj: 17482297

Direktan link do oglasa