Konkurs je istekao.

Komercijalista

Galabern d.o.o.

Beograd

18.01.2020.

Preduzeće Galabern d.o.o. se od 2002. godine bavi zastupanjem i prodajom medicinske opreme za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju, neurofiziološku dijagnostiku kao i dermatologiju.

Usled povećanog obima posla i širenja veleprodajne mreže potreban nam je:

Komercijalista (m/ž)

Mesto rada: Beograd

USLOVI:

  • Visoka stručna sprema (medicinski, stomatološki, farmaceutski, tehnološki, mašinski, elektrotehnički fakultet),
  • Dobro znanje engleskog jezika (konverzacijski nivo),
  • Poznavanje rada na računaru i MS Office paketa (Outlook, Excel, Word, PowerPoint),
  • Vozačka dozvola B kategorije-aktivan vozač,
  • Smisao za timski rad,
  • Dobre organizacijske i komunikacijske sposobnosti,
  • Visok nivo inicijative i motivacije za postizanje rezultata.

OPIS POSLA:

  • Rad u kancelariji, a nakon obuke i obilazak kupaca,
  • Otvaranje novih i razvijanje postojećih odnosa sa kupcima unapređujući zajedničko poslovanje,
  • Zaključivanje prodaje,
  • Davanje saveta, kao i pružanje pomoći korisnicima prilikom korišćenja naših aparata.

NUDIMO:

  • Redovna fiksna plata,
  • Mogućnost napredovanja,
  • Mogućnost ostvarivanja mesečnog bonusa,
  • Pozitivna radna atmosfera,
  • Radno vreme od ponedeljka do petka od 09h do 17h.

Napomena: Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu radnu poziciju i ispunjavate uslove, molimo Vas da pošaljete Vašu biografiju elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 18.01.2020.

    • Visokog Stevana 17 11 000, Beograd, Srbija
    • PIB: 102548184
    • Matični broj: 17418793

    Direktan link do oglasa