Konkurs je istekao.

Komercijalista

Motospeed d.o.o.

Niš, Leskovačka bb

19.10.2021.

70.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 1. smena

MOTOSPEED Doo iz Beograda  je renomirana firma sa višegodišnjim iskustvom u distribuciji proizvoda plastične, stiroporske i aluminijumske ambalaže za pakovanje hrane. Naša ambalaža se koristi u industriji hrane za pakovanje: pečurki, pekarskih proizvoda, keteringe, fast food-ove, ribarnice, poslastičarnice, restorane, itd.

Zbog povećanog obima posla firma MOTOSPEED ima potrebu da proširi svoj tim za područje centralne Srbije. Nudimo Vam šansu da radite u firmi koja je jedna od vodećih na tržištu u prodaji ambalaže za pakovanje.

Raspisujemo konkurs za radno mesto: Komercijalista na terenu

Mesto zaposlenja: Leskovačka bb, Niš

Opis posla:

Prezentovanje, prodaja ambalaže
Naplata prodate robe
Obilazak postojećih kupaca i otvaranje novih
Rad na terenu
Podnošenje izveštaja o ostvarenim rezultatima
Nudimo stalno zaposlenje i siguran posao sa stimulativnom zaradom.

Uslovi za kandidate:

Tražimo ozbiljne kandidate, za rad na duži vremenski period
Spremnost za rad u timu
Minimun srednja stručna sprema
Obavezno prethodno radno iskustvo u komercijalnim poslovima minimum 2 godine
Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
Molimo sve ozbiljne zainteresovane kandidate da svoje prijave pošalju u obliku elektronskog CV-a.

“MOTOSPEED” iz Beograda, je renomirana firma sa višegodišnjim iskustvom u distribuciji proizvoda plastične, stiroporske i aluminijumske ambalaže za pakovanje hrane. Naša ambalaža se koristi u industriji hrane za pakovanje: pečurki, pekarskih proizvoda, keteringe, fast food-ove, ribarnice, poslastičarnice, restorane, itd. U našoj ponudi možete naći ambalažu od ekološki plastičnih masa kao što su EPS, PVC, PET, OPS, PP kao i ambalažu od aluminijumskih folija. Prevashodni cilj naše firme je da svojim…

Direktan link do oglasa