Konkurs je istekao.

Komercijalista

Vitinka d.o.o.

za područje Srema i Mačve

30.11.2021.

ugovor puno radno vreme

JAVNI KONKURS

za prijem u radni odnos

Privredno društvo Vitinka d.o.o. Loznica raspisuje oglas za prijem u radni odnos na poziciji:

Komercijalista za područje Srema i Mačve - 1 izvršilac

Opis radnog mjesta:

  • sprovodi planove prodaje na teritoriji za koju je zadužen,
  • vrši prodaju proizvoda direktnim i indirektnim kupcima,
  • obilazi kupace po utvrđenoj rut karti na teritoriji za koju je zadužen,
  • obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenog.

Opšti uslovi:

  • srednja stručna sprema,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • dobro poznavanje rada na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa.

Druge važne kompetencije:

  • izražene prodajne sposobnosti,
  • prebivalište na području, odnosno u nekom od mjesta na području na kojem se obavljaju poslovi radnog mjesta (prebivalište u mjestu rada) zbog potrebe poznavanja lokalnog terena, tržišta i zbivanja u oblasti prodaje voda i bezalkoholnih pića,
  • sposobnost poslovnog komuniciranja,
  • opšta zdravstvena i psihomotorna sposobnost.

Nudimo vam:

  • stalni radni odnos i stimulativna primanja,
  • mogućnost napredovanja,
  • profesionalno i dinamično radno okruženje,
  • kontinuirano usavršavanje i edukaciju.

Sve Vaše prijave, koje treba da sadrže:

  • biografiju,
  • motivaciono pismo i
  • eventualne dokaze o dodatnim znanjima i vještinama,

možete poslati elektronskim putem.

Kandidati koji, na osnovu dostavljenih prijava budu ispunjavali tražene uslove za posao, biće pozvani na testiranje i razgovor.

    • Zaobilazni put bb, Loznica, Srbija
    • PIB: 109034645
    • Matični broj: 21115398

    Direktan link do oglasa