Konkurs je istekao.

Konstruktor alata i odlivaka

EMKA Feinguss d.o.o.

Mionica

13.02.2020.

EMKA Feinguss d.o.o. Mionica je livnica u Mionici sa višegodišnjim iskustvom u proizvodnji preciznog liva. Od 2015. godine u većinskom vlasništvu nemačke firme EMKA Beschlagteile GmbH & Co.KG iz Velberta vodećeg proizvođača brava i okova za sve vrste industrije koji zapošljava preko 1500 zaposlenih kako u Evropi tako i svetu.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Mionica
1 izvršilac

Traženi profil za ovo radno mesto:

  • Diplomirani mašinski inženjer ili mašinski inženjer sa VII ili VI stepenom stručne spreme
  • Sa ili bez radnog iskustva u konstrukciji alata i odlivaka
  • Poznavanje rada u CAD/CAM programima
  • Znanje nemačkog i/ili engleskog jezika je takođe obavezno

Opis posla:

  • Konstrukcija alata za izradu i za doradu odlivaka
  • Uvođenje novih tehnologija za izradu alata
  • Analiza kvaliteta i funkcionalnosti postojećih alata
  • Učestvovanje u prijemu alata, konstrukcioni nadzor prilikom proba alata (u pogledu funkcionalnosti dimenzija i kvaliteta modela)
  • Izrada konstrukcione dokumentacije

Nudimo vam:

  • Rad na određeno vreme sa probnim radom od 6 meseci naravno sa mogućnosti prelaska u stalni radni odnos
  • Sigurna primanja i sve benefite koje ima rad u dobrim radnim uslovima
  • Mogućnosti napredovanja i usavršavanja u svojoj struci
  • Prednost imaju kandidati iz Kolubarskog okruga

Prijave slati isključivo na adresu:

EMKA Feingus d.o.o. Mionica, Toplički put 11, 14242 Mionica ili elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 13.02.2020.

    • Toplički put 11, Mionica, Srbija
    • PIB: 101391433
    • Matični broj: 07262876

    Direktan link do oglasa