Koordinator Operacija

Sweet Choice

Zemun (Beograd)

Adrese mesta rada

  • zemun, Aleksandra Petrovića 37

04.03.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Sweet Choice DOO je specijalizovana kompanija koja se bavi uvozom, pakovanjem i ditribucijom sezonskog konditorskog asortimana prevashodno za vreme novogodišnjih i uskršnjih praznika na teritoriji cele Srbije. Firma je osnovana 2013 godine.

Sarađujemo sa renomiranim proizvođačima čokolade iz Nemačke, Poljske, Italije i Srbije. Zadovoljstvo kupaca nam je uvek na prvom mestu. To postižemo odgovornim odnosom prema poslu, poštovanjem ugovorenih rokova, kao i brzinom same isporuke.

Usled povećanog obima posla, Sweet Choice doo raspisuje konkurs za radno mesto: Koordinatora Operacija (Industrija Slatkiša)

Glavna zaduženja:

  • Osmišljavanje i implementacija Procesa rada, kao i njihova kontrola u cilju maksimalnog učinka i postizanja željenih rezultata.
  • Organizacija, priprema i praćenje svakodnevnih procesa rada.
  • Upravljanje, definisanje radnih zadataka, organizacija posla, praćenje progresa i određivanje korektivih mera.
  • Kontrola kvaliteta.
  • Kontrola rada magacina, sa posebnim aspektom na određivanje i praćenje minimalnih zaliha.
  • Vođenje grupe od 20 ljudi
  • Drugi poslovi po nalogu direktora

Potrebne kvalifikacije:

  • Završena srednja škola, poželjna viša / visoka stručna sprema
  • Minimum 3 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Da nije krivično gonjen i osuđivan
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office paket)

Profil kandidata:

  • Odgovorna i samoinicijativna osoba, spremna za timski rad.
  • Odlične komunikacijske veštine.
  • Veštine rešavanja problema.
  • Organizovana i sistematična osoba.
  • Poseduje dobre analitičke sposobnosti i preciznost.
  • Sposobnost motivisanja saradnika I veština ophodjenja sa ljudima.
  • Kontrola vremenom
  • Upravljanje ljudskim resursima unutar firme

Uslovi koje nudimo:

  • Rad u prijatnom i dinamičkom okruženju.
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Stimulativna i redovna primanja.
  • Stalni radni odnos

Napomena:

Biće kontaktirani kandidati koji budu zadovoljavali uslove i koji uđu u uži krug izbora.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo.

    • Srbija, Beograd, Nemanjina 7, Zemun
    • PIB: 108257834
    • Matični broj: 20963026

    Direktan link do oglasa