Konkurs je istekao.

Koordinator službe za fizičko obezbeđenje objekata

ELS d.o.o.

Beograd

18.08.2022.

Privredno društvo “ELS” d.o.o. osnovano je marta 2014. godine. Iako mladi, postavljanjem idealnog odnosa visokih standarda i nivoa performansi sa jedne strane, kao i iskusnog rukovodećeg kadra sa druge, pozicionirali smo se kao jedna od najuglednijih kompanija na tržištu.

Zbog proširenja obima posla potražujemo radnike na radnom mestu Koordinator službe za fizičko obezbeđenje objekata koji će doprineti rastu našeg poslovnog uspeha.

Opis posla:

     - Rukovodi i koordinira rad službe fizičkog obezbeđenja na određenom broju štićenih objekata

     - Organizuje i vrši nadzor nad funkcionisanjem službe fizičkog obezbeđenja na štićenim objektima

     - Primena procedura i svih zakonskih i internih propisa i politika neophodnih za rad

     - Priprema i pravilno vođenje propisane evidencije i dokumentacije

     - Sprovođenje propisanih obuka kandidata i zaposlenih

     - Koordinacija svih aktivnosti sa ostalim sektorima i odeljenjima. Organizacija redovnih sastanaka sa postojećim korisnicima usluga i uspostavljanje kontakta sa potencijalnim korisnicima usluga i poboljšanje operativnog rada u skladu sa internim procedurama i Zakonom o privatnom obezbeđenju.

Znanje i veštine:

     - Visok nivo odgovornosti prema poslu, operativan i aktivan pristup obavezama

     - Profesionalizam, pedantnost i predanost poslu

     - Razvijene organizacione sposobnosti Veština komunikacije

     - Sposobnost efikasnog rešavanja problema

     - Visok nivo profesionalnosti i odgovornosti prema poslu, operativan i aktivan pristup obavezama

     - Sistematičnost i istrajnost

     - Razvijene organizacione sposobnosti, otvorenost prema saradnicima i lojalnost timu

     - Otvorenost za nova znanja i spremnost za učenje

     - Posedovanje neke od Licenci za vršenje poslova privatnog obezbeđenja, prema Zakonu o privatnom obezbeđenju

     - Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

     - Poznavanje engleskog jezika.

Radno iskustvo:

     -Minimalno 2 godine radnog iskustva na poslovima fizičkog obezbeđenja na rukovodećim pozicijama

Nudimo:

     -Mogućnost stalnog radnog odnosa

     -Mogućnost stručnog ali i ličnog usavršavanja i napretka

     -Rad u dinamičnom okruženju u kompaniji koja raste i razvija se u realnim poslovnim aktivnostima sa čvrstom tržišnom pozicijom

     -Radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite dinamičnom ELS timu, očekujemo Vašu prijavu.

CV možete poslati elektronskim putem ili se javiti putem telefona.

Napomena: Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Konkurs je istekao.

ELS DOO Beograd

Privredno društvo ELS DOO Beorad osnovano je marta 2014. kao preduzeće u delatnosti privatnog obezbeđenja. Iako mladi, postavljanjem idealnog odnosa visokih standarda i nivoa performansi sa jedne strane, kao i iskusnog rukovodećeg kadra sa druge, pozicionirali smo se kao jedna od najuglednijih kompanija na tržištu.

Direktan link do oglasa