Konkurs je istekao.

Koordinator u sektoru ljudskih resursa

VIP Security d.o.o.

Beograd, Partizanske avijacije 4

06.08.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Zaduženja:

  • Praćenje i kontrola kompletnosti i tačnosti celokupne kadrovske dokumentacije i odgovornost za istu;
  • Praćenje i kontrola isteka ugovora i tačnosti i ažurnosti prijava, promena i odjava zaposlenih na obaveznom socijalnom osiguranju (CROSO);
  • Svakodnevna i finalna mesečna kontrola podataka evidentiranih u HR softveru, svim bazama podataka zaposlenih i podataka za obračun zarada na nivou Sektora;
  • Organizacija, koordinacija i permanentni nadzor i kontrola aktivnosti unutar Sektora;
  • Koordinacija i kontrola pripreme neophodne kadrovske dokumentacije u skladu sa objavljenim konkursnim uslovima u postupcima javnih nabavki i odgovornost za blagovremeno i potpuno isporučivanje iste na nivou Sektora;
  • Koordinacija i kontrola pripreme neophodne kadrovske dokumentacije radi ostvarivanja subvencija za zapošljavanje novozaposlenih lica i ispunjenja uslova u toku trajanja subvencija;
  • Praćenje i kontrola isteka važenja licenci i legitimacija službenika obezbeđenja, te ažurnog pokretanja i vođenja postupaka izdavanja, vraćanja i oglašavanja nevažećim službenih legitimacija pred nadležnim MUP-om u skladu sa važećim propisima i internim procedurama Poslodavca na nivou Sektora;
  • Priprema i prezentovanje svih izveštaja na nivou Sektora po zahtevu Poslodavca;
  • Unapređivanje i praćenje poštovanja postojećih procedura i procesa u domenu HR administracije, te predlaganje novih;
  • Koordinacija i kontrola procesuiranja svih zahteva, molbi i drugih podnesaka i podataka, te pružanja informacija zaposlenima o pravima, obavezama i odgovornostima iz radnih odnosa;
  • Komunikacija sa republičkim fondovima za penzijsko i invalidsko osiguranje i zdravstveno osiguranje, Nacionalnom službom za zapošljavanje, Centralnim registrom obaveznog socijalnog osiguranja, inspekcijom rada, medicinom rada i drugim upravnim organima i organizacijama;
  • Komunikacija sa predstavnicima klijenata Poslodavca zaduženim za kadrovska pitanja, agencijama za posredovanje u zapošljavanju, te HR agencijama i oglašivačima;
  • Bliska saradnja sa sektorima operative i finansija u cilju usaglašavanja kadrovskih podataka i obezbeđivanja stručne podrške;
  • Učestvovanje u procesu selekcije i regrutacije kadrova u Sektoru;
  • Sprovođenje obuke novih kadrova u Sektoru;
  • Praćenje individualnog učinka unutar Sektora i izveštavanje rukovodioca predlaganjem (de)stimulativnih mera;
  • Rad na razvoju tima;
  • Ostala zaduženja po nalogu neposrednog rukovodioca.

Uslovi:

  • Minimum 3 godine radnog iskustva u HR administraciji i minimum 1 godina radnog iskustva na rukovodećim poslovima u HR sektoru;
  • Odlično poznavanje MS Excel;
  • Odlično poznavanje rada u CROSO-u;
  • Odgovornost, analitičnost, pedantnost, sposobnost za dobru organizaciju i koordinaciju rada u timu.

    Kompanija VIP Security je osnovana 2005.godine. Uspešno posluje na tržistu Beograda i celoj teritoriji Srbije u uslugama privatnog obezbeđenja. Fizičko tehničko obezbeđenje objekata vrši nadzor, kontrolu i štiti lica i imovinu klijenata. Obezbeđujemo objekte od velikog značaja, državne institucije kao i privatne kompanije.

    Direktan link do oglasa