Konkurs je istekao.

Kurir

Milšped ONE

Beograd, Novi Sad, Požarevac, Subotica, Čačak

24.04.2021.

Kurirska služba M-ONE deo je velikog sistema Milšped grupe, čije je dugogodišnje iskustvo i tržišno liderstvo na polju transporta, špedicije i logistike omogućilo osnivanje ovog najsavremenijeg kurirskog servisa.

U potrazi smo za novim članovima uspešnog tima na poziciji: Kurir

Lokacija rada: Beograd (Krnješevci), Novi Sad, Subotica, Čačak, Požarevac

Glavna zaduženja:

  • Vrši isporuke i preuzimanja pošiljki, njihov utovar, transport i istovar u skladu sa procedurama
  • Upravlja vozilom uz poštovanje saobraćajnih propisa
  • Proverava  dokumentaciju i pošiljke

Potrebne kvalifikacije:

  • Potrebna stručna sprema: SSS
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima

Ostale karakteristike:

  • Odgovornost, tačnost, pouzdanost
  • Komunikativnost i ljubaznost
  • Kooperativnost i timski rad

Ukoliko Vas motiviše rad u dinamičnom okruženju, očekujemo Vašu prijavu!

    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Milšped d.o.o.

    Milšped d.o.o.

    Kompanija Milšped počela je sa radom pre više od 30 godina, a danas je tržišni lider u oblasti transporta i logistike koja posluje u 14 zemalja na 3 kontinenta. Pružajući svoje integrisane usluge domaćeg i međunarodnog transporta i distribucije, skladištenja, carinjenja, u sklopu grupe danas posluju i kompanije članice AML, MBOX Terminals, SKY CARGO i M-One, specijalizovane za automotive i e-comm logističke usluge, kao i intermodalni i avio transport.  Grupa se ističe po globalnom prisustvu ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Svoju karijeru u kompaniji Milsped započela sam na letnjoj praksi 2022. godine kao praktikant, gde sam nakon završene prakse dobila i zaposlenje. Jedna od prvih stvari koja me je impresionirala je bila ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • PROGRAM MENTORSTVA
    • OBEZBEĐEN PARKING
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • ORGANIZOVAN PREVOZ
    • POSLOVNA PUTOVANJA
    • RAD IZ RAZLIČITIH KANCELARIJA
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa