Konkurs je istekao.

Kuvar

Vinarija Kovačević d.o.o.

Irig, Novi Sad

Adrese mesta rada

  • Irig, Kralja Petra 221

09.08.2022.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena dostupno studentima

Vinarija Kovačević predstavlja pravi dragulj Fruške Gore i jednu od najvećih vinarija u Srbiji. Osnovana 2001. godine Kompanija broji preko 100 zaposlenih. Pored vinarije otvarajući vinske puteve Fruške gore i razvijanjem vinskog turizma, 2010 godine otvoren je restoran Vinska kuća Kovačević, gde gosti mogu da uživaju najboljim vinima u Srbiji. Planirajući dalje širenje proizvodnih i uslužnih kapaciteta sa posebnim osvrtom na očuvanje životne sredine i zdravog odnosa prema prirodi ima potrebu za proširenjem stručnog tima. Tražimo, pre svega, odgovorne i stručne ljude da nam se pridruže na poziciji: KUVAR

Opis posla:

  • Priprema toplih i hladnih jela
  • Davanje predloga za uvođenje novih jela i recepata
  • Planira nabavku sa Šefom smene u kuhinji
  • Vrši popis namirnica
  • Odgovoran je za čistoću kuhinje

Od Vas očekujemo:

  • Minimum 6 meseci iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Želju za učenjem i usavršavanjem
  • Spremnost na rad u brzom i dinamičnom okruženju
  • Prednost iskustvo rada u renomiranim restoranima
  • Poželjno iskustvo rada na roštilju

Mi nudimo:

  • Obezbeđen prevoz za zaposlene iz Iriga i Novog Sada
  • Stimulativni radni uslovi
  • Mogućnost za učenje i razvoj
  • Da budete deo stručnog i skladnog tima
  • Prijatno radno okruženje
  • Obezbeđen topli obrok

Ukoliko ste zainteresovani za posao i ispunjavate gore navedene uslove kontaktirajte nas putem telefona ili pošaljite nam Vašu prijavu elektronskim putem, proces selekcije je u toku!

    • Đoke Šundukovića 85 22406 IRIG, Irig, Srbija
    • PIB: 102795041
    • Matični broj: 08784892

    Direktan link do oglasa