Konkurs je istekao.

Lekar opšte prakse

Global Experts IL e.U.

Austrija, Nemačka i Slovenija

05.11.2021.

3.000,00 - 5.000,00 EUR (mesečna plata) ugovor puno radno vreme

Agencija Global Experts Recruiting traži za svog klijenta (zdravstvene ustanove u Austriji, Nemačkoj i Sloveniji) lekara opšte prakse.

Opis posla:

  • utvrđivanje potreba, pružanje sveobuhvatne njege, dokumentiranje sestrinskih postupaka
  • rad u zdravstvenim ustanovama – domu za starije osobe / rad u medicinskim ustanovama

Što očekujemo:

  • završeno odgovarajuće obrazovanje
  • znanje jezika na razini B2 / C1
  • radno iskustvo u staračkom domu, bolnici ili drugim zdravstvenim ustanovama
  • spremnost na rad noću
  • timski rad
  • preciznost i odgovornost

Šta nudimo:

  • dobre plate (3000-5000 eura bruto zavisi od zemlje) na osnovu iskustva i obrazovanja na dugoročno zaposlenje plaćeno zdravstveno osiguranje i socijalno osiguranje
  • plaćen prekovremeni rad i ostali dodaci
  • 38,5 radnih sati u nedelji
  • pomoć oko pronalaska smeštaja

Naše usluge:

  • besplatna konsultacija oko poslova, uslova rada i prijave za posao
  • izrada CV-ja na odabranom jeziku
  • pomoć oko administrativnih procedura i predaje dokumenata
  • pomoć oko organizacije putovanja i smeštaja
  • pomoć oko pridobijanja priznanja diplome
  • pomoć oko pripreme za razgovor za posao
  • pomoć oko pridobijanja certifikata CV1 na odabranom jeziku

    Global Experts is a recruiting agency based in Austria, working in the fields of hospitality, IT, construction, nursing, medicine, engineering and many more. Convert talent into asset! We are devoted to connecting exceptional individuals with successful hotels and restaurants in need of experts. Our ultimate goal is to help hotel owners and professionals keep providing unique leisure time experiences even in a reality as fast-changing and as demanding as the 21st century!

    Direktan link do oglasa