Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Lice za bezbednost i zdravlje na radu

Serbia Zijin Copper d.o.o.

Bor

17.04.2021.

ugovor puno radno vreme

Raspisuje konkurs za zasnivanje radnog odnosa na poslovima Lice za bezbednost i zdravlje na radu

Mesto rada: Bor - Rudnik Jama

Opis posla:

  • Vršenje stalnog nadzora nad izvođenjem svih vrsta radova i stara se o primeni i poštovanju propisanih mera zakonom, pravilnicima i izdatim uputstvima za rad,
  • Aktivno staranje o sprovođenju mera bezbednosti na radu utvrđenih Zakonom o bezbednosti i zdravlju na radu, Zakonom o rudarstvu, pravilnicima, uputstvima i dr.,
  • Organizuje i sprovodi obuke zaposlenih i trećih lica iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu,
  • Utvrđuje mere, nalaže i predlaže mere za otklanjanje nedostataka i propusta iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu, kao i mere za unapređenje ove oblasti,
  • Vodi evidenciju o zaposlenima raspoređenim na radna mesta sa povećanim rizikom i lekarskim pregledima zaposlenih na tim radnim mestima i učestvuje u izradi izveštaja o njihovoj zdravstvenoj sposobnosti,
  • Aktivno kontroliše korišćenje sredstava i opreme lične zaštite,
  • Aktivno učestvuje u realizaciji naloga izdatih od strane nadležne inspekcije.

Uslovi za prijavljivanje:

  • Visoko obrazovanje iz oblasti rudarstva
  • Položen stručni ispit iz rudarstva
  • Položen stručni ispit za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost

Mi nudimo:

  • Rad u dinamičnom i multikulturalnom okruženju
  • Mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da se pridružite našem timu, pošaljite nam svoj CV.

*Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    SERBIA ZIJIN COPPER DOO BOR

    • Srbija, Bor, Đorđa Vajferta 29
    • PIB: 100570195
    • Matični broj: 07130562
    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?