Konkurs je istekao.

Lični vozač

Alex Engineering & Construction d.o.o.

Beograd

03.07.2020.

ugovor puno radno vreme

Tražimo iskusnu, odgovornu osobu koja je raspoloživa na fleksibilnoj osnovi po pitanju radnog vremena (pretežno 8-16h).

OPIS POSLA:

  • Obavljanje poslova ličnog vozača za poslodavca u zemlji i u inostranstvu;
  • Održavanje čistoće automobila i drugi povremeni poslovi vezani za automobil (vožnja automobila na servis, benzinsku pumpu, održavanje automobila u stanju apsolutne spremnosti za vožnju).

ODGOVORNOSTI/OBAVEZE:

  • Fleksibilno radno vreme;

USLOVI:

  • Dokazano radno iskustvo vozača u trajanju od najmanje 5 godina;
  • Važeća vozačka dozvola i položen vozački ispit najmanje B i C kategorije;
  • Iskustvo sa elektronikom u automobilu i softverom (gps, navigacija i drugi softveri);
  • Neosuđivanost za krivična dela;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Apsolutno poštovanje dres koda i ostalih poslovnih kodova na poslu;
  • Spremnost da se testira na upotrebu opojnih droga i alkohola.

POTREBNA DOKUMENTACIJA UZ PRIJAVU NA OGLAS

  • Važeča vozačka dozvola sa položenim vozačkim ispitom najmanje B i C kategorije;
  • Preporuke prethodnog poslodavca, sa kontakt podacima.

ZARADA:

  • Adekvatna zarada, individualno ugovorena uz plaćanje bonusa za prekovremeni rad i izuzetno zalaganje na poslu;
  • Plaćeno zdravstveno, penzijsko i socijano osiguranje.

Kandidati koji smatraju da zadovoljavaju navedene uslove, mogu poslati svoj CV sa fotografijom i obaveznim preporukama prethodnih poslodavaca.

Očekujuemo vaše prijave. Svi kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani nakon isteka oglasa.

  • SRBIJA, Novi Beograd, Narodnih Heroja 42
  • PIB: 104924445
  • Matični broj: 20273178
Više o poslodavcu

Podelite oglas