Konkurs je istekao.

Magacioner - Fizički radnik

Premija PVC

Beograd, Beograd

08.10.2020.

40.000,00 - 40.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 1. smena

Firma Premija pvc iz Beograda se bavi prodajom gotove pvc stolarije u nekoliko gradova Srbije, potreban nam je  jedan fizički - magacinski radnik na neodređeno vreme (mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa) lokacije za zaposlenje:

Zemun- Altina Autoput za Novi Sad 103.

Zvezdara Smederevski put 14A.

Opis posla:

Utovar prozora i vrata u dostavna vozila, prijem kupaca, odabir određenih dimenzija, uredno vođenje lagera i magacina. Radno vreme od 9h do 17h prekovremeni rad dodatno plaćen.

Nudimo:

Redovnu i sigurnu zaradu uz obaveznu prijavu, mogućnost stalnog zaposlenja.

Očekujemo:

Odgovornost i posvećenost poslu, da niste osuđivani.

Prednost imaju kandidati iz bliže okoline.

Pošaljite nam CV sa fotografijom.

Konkurs je istekao.

Premija PVC

  • Autoput za Novi Sad 103 Zemun, Beograd, Srbija
  • PIB: 109639080
  • Matični broj: 64322303

Direktan link do oglasa