Konkurs je istekao.

Magacioner kozmetike (m/ž)

EmaGlam Shop

Beograd, Šumatovačka

14.10.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

EmaGlam je prva on-line beauty i make up prodavnica koja radi na teritoriji Srbije, Hrvatske, Bugarske i Slovenije.

Zbog proširenja kolektiva, raspisujemo konkurs za radno mesto: Magacioner kozmetike.

Opis posla:

  • Kvantitativni i kvalitativni prijem robe u magacin;
  • Vođenje brige o pravilnom skladištenju i čuvanju robe u magacinu;
  • Odvajanje i pakovanje robe za isporuku;
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpreme robe;
  • Vođenje dokumentacije za magacinsko poslovanje;
  • Održavanje higijene magacinskog prostora.

Uslovi:

  • Orijentisanost na timski rad i pozitivan stav u radu;
  • Fokusiranost na ostvarenje radnih zadataka;
  • Minimum srednja stručna sprema (III ili IV stepen);
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket, internet);
  • Tačnost i urednost u radu.

Nudimo:

  • Mogućnost dugoročnog radnog odnosa;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Adekvatno vrednovanje rezultata rada;
  • Adekvatnu pripremu za posao;
  • Redovna primanja.

Ukoliko ste spremni da svoja stečena znanja i iskustva primenite i unapredite, odgovorni ste i dobro organizovani, pošaljite nam svoju prijavu elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi.

    • Srbija, Beograd, Šumatovačka 40
    • PIB: 110448630
    • Matični broj: 21351202

    Direktan link do oglasa