Konkurs je istekao.

Magacioner na prijemu

Univerexport d.o.o.

Obrenovac

02.07.2020.

ugovor puno radno vreme

Univerexport za objekat u Obrenovcu raspisuje konkurs za poziciju:

Mi Vam nudimo:

Platu među najboljima na tržištu
Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
Mogućnost napredovanja
Rad u dinamičnom okruženju

Opšti uslovi:

Minimum III stepen stručne spreme
Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
Poželjno iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

Precizno i efikasno obavljanje aktivnosti prijema, briga o rokovima upotrebe proizvoda, skladištenje i izdavanje robe
Održavanje higijene i urednosti magacinskog prostora, adekvatno čuvanje i skladištenje robe u magacinskom prostoru, briga o njenoj ispravnosti
Pripremanje  i izlaganje robe u prodajni prostor

Svi zainteresovani kandidati treba da dostave svoju prijavu.

Upoznajte poslodavca Univerexport

Univerexport

Univerexport je osnovan 1990. godine kao mala porodična firma sa četiri zaposlena, sa orijentacijom na trgovinu, kao osnovnu delatnost.
Danas je grupacija Univerexport najveći domaći maloprodajni lanac sa preko 150 maloprodajnih objekata, 2500 zaposlenih, preko 600 artikala robne marke, ličnom proizvodnjom, ... Saznajte više

Beneficije

  • OBUKE I MOGUĆNOST USAVRŠAVANJA U TRENING CENTRU
  • RAZLIČITE PROGRAME STIMULACIJA ZAPOSLENIH
  • KOMPANIJSKU BONUS KARTICU ZA POPUSTE PRILIKOM KUPOVINE
  • BENEFIT PROGRAM - POPUSTE I POGODNOSTI NA ROBU I USLUGE KOMPANIJSKIH PARTNERA
  • PLAĆEN ILI ORGANIZOVAN PREVOZ ZA ZAPOSLENE
Više o poslodavcu

Podelite oglas