Konkurs je istekao.

Magacioner u magacinu lekova i medicinskih sredstava

Uni-chem d.o.o.

Beograd

23.10.2020.

Preduzeće UNI-CHEM d.o.o. iz Beograda, zastupnik vodećih evropskih proizvođača farmaceutskih proizvoda, dijagnostičkih i laboratorijskih reagenasa, zbog povećanja obima posla traži dinamične i motivisane kandidate za radno mesto Magacioner u magacinu lekova i medicinskih sredstava.

Opis posla:

·         Obavlja zadatke pri prijemu, kontroli, skladištenju i fizičkoj distribuciji robe

·         Sve zadatke obavlja u skladu sa nadležnim važecim propisima i po interno propisanoj proceduri

·         Po potrebi vrši i razvoz i distribuciju robe, vodeći računa o propisanim posebnim uslovima skladištenja i transporta robe

·         Održava magacin, uređaje i merne instrumente

·         Pridržava se svih predviđenih mera za bezbednost na radu

Potrebne kvalifikacije:

·         Prednost imaju kandidati koji su radili u farmaceutskom magacinu, pod smernicama Dobre Distributivne Prakse GDP

·         Min 3 godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama

·         Aktivan vozač, dozvola B kategorije

·         Minimum srednja stručna sprema

Molimo Vas da ne šaljete prijave koje ne ispunjavaju bitne uslove. Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo one kandidate koji ispunjavaju zahtevane kriterijume.

Prijave sa detaljnom radnom biografijom, motivacionim pismom i fotografijom poslati elektronski.

  • Crnotravska 27, Beograd, Srbija
  • PIB: 100052572
  • Matični broj: 17167677

Direktan link do oglasa