Konkurs je istekao.

Magacioner

AVL Projekt

Novi Sad

25.01.2020.

AVL Projekt Int d.o.o. je kompanija iz Novog Sada koja se bavi projektovanjem i prodajom raznovrsnih audio i vizuelnih rešenja i proizvoda. Ovlašćeni smo zastupnici renomiranih svetskih proizvođača profesionalne audio i rasvetne tehnike, video projekcione i LED opreme, sistema najrazličitijih binskih konstrukcija i trussing sistema, kao i konzumne HiFi opreme. O našem dosadašnjem radu možete više pročitati ovde www.avlprojekt.rs

Osnovna vrednost našeg poslovanja jesu zadovoljni klijenti čija smo očekivanja uspeli ne samo da zadovoljimo, već i da nadmašimo. Zbog toga upošljavamo proaktivne ljude, sa razvijenom samodisciplinom, kojima dodatno ulaganje energije u obavljanje posla ne predstavlja problem.

Zbog povećanja obima posla i prelaska u novi i veći magacinski prostor oglašavamo potrebu za 1 izvršiocem na poziciji:

Magacioner

Novi Sad

Ključna zaduženja:

  • prijem robe u magacin uz vođenje propisane evidencije o prijemu
  • skladištenje robe u magacinu u skladu sa propisanim standardima
  • izdavanje robe uz vođenje propisane evidencije o izdavanju
  • istovar i utovar robe prilikom prijema i otpremanja robe
  • pakovanje robe za isporuku klijentima
  • kontinuirana kontrola fizičkog i elektronskog stanja robe
  • redovan i vanredan popis stanja magacina
  • održavanje magacinskog prostora u skladu sa propisanim standardima

Uslovi:

  • minimalno IV stepen stručne spreme
  • samostalan rad na računaru (u MS Office-u i u poslovnom softveru)
  • prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • vozačka dozvola B kategorije

Ukoliko smatrate da možete da obavljate gore navedene poslove i da ispunjavate uslove navedene u konkursu, te Vas odlikuje odgovoran pristup poslu, pozivamo Vas da se prijavite na naš konkurs.

Cenimo ozbiljne i strpljive ljude, orijentisane na rad.

Mi Vam nudimo:

  • osmočasovno radno vreme (8:00 – 16:00)
  • rad u uređenom poslovnom prostoru u Novom Sadu i dobre uslove za rad
  • redovnu isplatu zarade
  • mogućnost stalnog zaposlenja

Svoju radnu biografiju (CV) i propratno pismo pošaljite elektronskim putem.

Napomena: Prijavom na konkurs dajete pristanak za upotrebu informacija iz radne biografije i propratnog pisma ISKLJUČIVO u svrhu sprovođenja selekcije za ovo radno mesto. Sve informacije će biti tretirane sa poverljivošću.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 25.01.2020.

    Konkurs je istekao.

    AVL Projekt Int d.o.o.

    • Rumenački put 28, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 107441280
    • Matični broj: 20803053

    Direktan link do oglasa