Konkurs je istekao.

Magacioner

Centar za reciklažu d.o.o.

Beograd, Tome Buse 14, Zeleznik

31.07.2021.

ugovor puno radno vreme

Opis posla

  • prijem rezervnih delova, ulja i maziva, HTZ opreme i sitnog inventara,
  • skladištenje, čuvanje i izdavanje rezervnih delova , ulja i maziva, HTZ opreme i sitnog inventara,
  • vođenje evidencija o prijemu i izdavanju rezervnih delova, ulja i maziva, HTZ opreme i sitnog inventara, kao i evidencija o stanju u magacinu na dnevnom nivou,
  • vođenje računa o uslovima odlaganja i držanja rezrevnih delova,  HTZ opreme i sitnog inventara prema uputstvima proizvođača,
  • vođenje računa o uslovima odlaganja i čuvanja ulja i maziva prema uputstvima proizvođača i zakonskim obavezama vezano za PP zaštitu i uticaj na ekologiju,
  • u slučaju potrebe za reklamacijom rezervnog dela, HTZ opreme i sitnog inventara priprema potrebnu dokumentaciju,
  • priprema i odvajanje rezervnih delova, ulja i maziva, HTZ opreme i sitnog inventara prema zahtevima-nalozima i prosleđivanje zahteva za nabavku eventualno nedostajućih sredstava,
  • staranje o čistoći u magacinu,
  • odgovoran je za stanje  rezervnih delova, ulja i maziva, HTZ opreme i sitnog inventara,
  • odgovoran je da  sprovodi sve  mere bezbednosti I zdravlja na radu, zaštite od požara I zaštite životne sredine,
  • obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Uslovi

  • IV ili III stepen mašinskog ili drugog tehničkog smera
  • Najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru

    Direktan link do oglasa