Konkurs je istekao.

Magacioner

Elektrovolt d.o.o.

Valjevo, Knez Mihailova 77

11.08.2022.

ugovor puno radno vreme

Želimo da Vam ponudimo mesto Magacioner u ELEKTROVOLT timu pod sledećim uslovima:

OPIS POSLA:

·         Rad na poslovima prijema robe i vođenja evidencije o ulasku robe

·         Rad na poslovima skladištenja robe

·         Ažurno vođenje dokumentacije o kretanju robe kroz magacin

·         Izvršavanje i praćenje procedure za trebovanje i isporuku robe, odvajanje i izdvajanje robe

·         Rad na poslovima utovara, istovara i klasiranju robe

·         Rad na pakovanju uz vođenje potrebne dokumentacije

·         Obavljanje drugih poslova po nalogu pretpostavljenog

Profil kandidata:

·         Minimum III stepen stručne spreme

·         Obavezna vozačka dozvola B i C kategorije

·         Otvorenost, ljubaznost i spremnost za saradnju

·         Savestan i odgovoran pristup radu

·         Sklonost timskom radu

·         Iskustvo sa korišćenjem Microsoft Office programa

·         Organizovanost

·         Okretnost

·         Prednost osobama sa radnim iskustvom na istom radnom mestu

Nudimo:

·         Mogućnost stalnog zaposlenja

·         Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju

·         Odlične međuljudske odnose

·         Redovna zarada

·         Priliku za lični i profesionalni razvoj

Preduzeće "Elektrovolt" nastalo je početkom 1995.godine na lokaciji Valjeva, a rezultat je ulaganja privatnog vlasnika.- Preduzeće "Elektrovolt" d.o.o. bavi se proizvodnjom elektroopreme, projektovanjem, izvođenjem elektromontažnih radova, revizijom i remontom elektropostrojenja i opreme do 110 KV, izradom elektrokomandnih ormana, visokonaponskim ispitivanjem opreme do 35 KV, merenjem i ispitivanjem u instalacijama i opremi do 35 KV.

Direktan link do oglasa